vyberte rok
Devičanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
53.85%
Milan Uhrík ĽSNS
25.27%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
10.99%
Peter Oremus NEKA
9.89%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Renáta Kolenčíková NEKA
Ján Marko NP

Volebná účasť

27,65
%
2017 1. kolo
21,49
%
2013 2. kolo
24,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,65%
2013 2. kolo 21,49%
2013 1. kolo 24,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
2
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
3
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
4
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
5
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
6
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
7
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
8
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
9
Ján Krtík, NEKA
15 hlasov
10
Igor Éder, NEKA
15 hlasov
11
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
12
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
13
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
14
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
15
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
16
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
17
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
19
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
10 hlasov
20
Igor Varga, NEKA
9 hlasov
21
Erika Sulinová, NEKA
9 hlasov
22
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
23
Ján Hamar, KSS
9 hlasov
24
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
25
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Igor Gogora, NEKA
7 hlasov
28
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Pál Zachar, NEKA
6 hlasov
31
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
33
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
34
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
35
Ján Kútik, KSS
3 hlasov
36
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
37
Zita Cseri, NEKA
2 hlasov
38
Michal Ivanický, KSS
2 hlasov
39
Marianna Šedivá, NEKA
1 hlasov
40
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov
41
Tibor Csenger, SMK-MKP
1 hlasov
42
Peter Köpöncei, SMK-MKP
43
Beáta Kiss, SMK-MKP
44
Miroslav Kamenský, KSS
45
Ondrej Juhász, NEKA
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko