vyberte rok
Detríkokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
66.67%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
25.00%
Jozef Šváč NP
8.33%
František Bednár NAJ
Ján Garaj NEKA
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
Jozef Mihalčin ĽSNS
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

31,7
%
2017 1. kolo
34,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,7%
2013 1. kolo 34,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Hliboká, SOĽ
6 hlasov
2
Štefan Straka, NEKA
5 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
4 hlasov
4
Štefan Hreha, SMER-SD
4 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
3 hlasov
6
Ľubomír Lukič, SMER-SD
3 hlasov
7
Samuel Bruss, NEKA
2 hlasov
8
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
9
Jozef Baran, SMER-SD
2 hlasov
10
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasov
11
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
2 hlasov
12
Miroslav Baník, NEKA
1 hlasov
13
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
14
Monika Palková, SP
1 hlasov
15
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
16
Peter Kocák, NEKA
1 hlasov
17
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
18
Peter Novák, SNS
1 hlasov
19
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Vincent Antoš, KSS
21
Jozef Berta, SMER-SD
22
Milan Bužo, EDS
23
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24
Zuzana Zavadská, SZ
25
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26
Miroslav Gešper, NEKA
27
Ján Laco, ŠANCA
28
Blažena Matisová, NEKA
29
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
30
Stanislav Obický, NEKA
31
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32
Anton Orokocký, VZDOR
33
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
34
Ľubomír Pidaný, SNS
35
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
36
Peter Treciak, NaS - ns
37
Miroslava Urbanová, NaS - ns
38
Marta Vagaská, SNS
39
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
40
Mária Kurovská, NaS - ns
41
Miroslav Kroka, NP
42
Roman Goroľ, EDS
43
Ondrej Hreha, SZS
44
Marián Hreňo, SOĽ
45
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
46
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
47
Jozef Karchňak, ÚSVIT
48
Ján Katriňák, RIS
49
Alfonz Kobielský, NEKA
50
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
51
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
52
Ivan Koščík, NEKA
53
Andrej Krišanda, SNS
54
Dušan Vilenik, SNS