vyberte rok
Demänovská Dolinaokres Liptovský Mikuláš

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
60.64%
Juraj Blanár Smer-SD
12.77%
Anton Martvoň NEKA
10.64%
Marián Murín NEKA
8.51%
Peter Sagan ĽSNS
6.38%
Ján Mikolaj SNS
1.06%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

34,42
%
2017 1. kolo
17,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,42%
2013 1. kolo 17,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Repaský, ŠANCA
34 hlasov
2
Alexander Slafkovský, NEKA
32 hlasov
3
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
4
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
5
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
6
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
7
Branislav Tréger, NEKA
23 hlasov
8
Michal Jurči, NEKA
18 hlasov
9
Rudolf Urbanovič, SNS
17 hlasov
10
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
11
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Ján Blcháč, SMER-SD
15 hlasov
13
Erik Gemzický, SNS
13 hlasov
14
Roman Janči, NEKA
12 hlasov
15
Tomáš Hvostik, NEKA
10 hlasov
16
Vladimír Klein, NEKA
9 hlasov
17
Marián Vojtík, SMER-SD
9 hlasov
18
Patrik Fuzák, NEKA
7 hlasov
19
Ľubomír Frič, SMER-SD
6 hlasov
20
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
21
Ivan Spilý, NEKA
6 hlasov
22
Viera Tomčíková, NEKA
6 hlasov
23
Alena Uličná, SMER-SD
5 hlasov
24
Július Sokol, SNS
5 hlasov
25
Peter Čajka, NEKA
5 hlasov
26
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
30
Miroslav Neset, SNS
3 hlasov
31
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
32
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Miroslav Ilavský, SNS
2 hlasov
34
Mário Kotian, KSS
2 hlasov
35
Jozef Vacula, VZDOR
2 hlasov
36
Ján Hučík, NP
1 hlasov
37
Milan Burčík, MOST - HÍD
38
Jarmila Mišurová, KSS
39
Milan Šipka, SNS