vyberte rok
Demandiceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
31.67%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
21.67%
Milan Uhrík ĽSNS
18.89%
Iván Farkas SMK
17.22%
Peter Oremus NEKA
6.67%
Ľászló Hajdu MKDA
2.78%
Renáta Kolenčíková NEKA
1.11%
Ján Marko NP

Volebná účasť

22,89
%
2017 1. kolo
11,57
%
2013 2. kolo
15,7
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,89%
2013 2. kolo 11,57%
2013 1. kolo 15,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
2
Peter Köpöncei, SMK-MKP
50 hlasov
3
Pál Zachar, NEKA
48 hlasov
4
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
47 hlasov
5
Tibor Csenger, SMK-MKP
45 hlasov
6
Beáta Kiss, SMK-MKP
39 hlasov
7
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
8
Dezső Pálffy, SMK-MKP
39 hlasov
9
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
10
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
11
Zita Cseri, NEKA
33 hlasov
12
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
13
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
14
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
15
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
16
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
17
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
18
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
19
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
20
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
21
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
22
Ján Krtík, NEKA
18 hlasov
23
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
24
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
25
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
26
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
27
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
28
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
29
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
30
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
31
Igor Gogora, NEKA
12 hlasov
32
Ondrej Juhász, NEKA
12 hlasov
33
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
34
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
35
Erika Sulinová, NEKA
11 hlasov
36
Igor Éder, NEKA
11 hlasov
37
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
38
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
39
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
40
Igor Varga, NEKA
8 hlasov
41
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
6 hlasov
42
Miroslav Kamenský, KSS
4 hlasov
43
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
44
Ján Hamar, KSS
3 hlasov
45
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
46
Michal Ivanický, KSS
1 hlasov