vyberte rok
Dargovokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45.77%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33.80%
Štefan Surmánek ĽSNS
9.86%
Róbert Bačinský NEKA
4.23%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.11%
Lukáš Sisák KSS
2.11%
Rudolf Botka NP
1.41%
Oliver Petrík JĽSS
0.70%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

28,99
%
2017 1. kolo
20,88
%
2013 2. kolo
20,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,99%
2013 2. kolo 20,88%
2013 1. kolo 20,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
43 hlasov
4
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER-SD
32 hlasov
6
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
7
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
8
Jozef Gamrát, NEKA
27 hlasov
9
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
10
Michaela Ducárová, ŠKV
23 hlasov
11
Július Hajdu, SMER-SD
23 hlasov
12
Jana Mondiková, SMER-SD
23 hlasov
13
Róbert Puci, SMER-SD
23 hlasov
14
Marián Vanci, ŠKV
19 hlasov
15
Tichomír Kačo, ŠKV
18 hlasov
16
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
17
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
18
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
19
Terézia Stanková, NEKA
13 hlasov
20
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
21
Peter Bačkovský, ŠKV
13 hlasov
22
Antónia Hrabská, ŠKV
11 hlasov
23
Gabriel Garanič, NEKA
10 hlasov
24
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
25
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
26
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
27
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
8 hlasov
29
Katarína Kasardová, KSS
8 hlasov
30
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
32
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
33
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
35
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
36
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
37
Karol Pataky, MOST - HÍD
5 hlasov
38
Libuša Babuľaková, ŠKV
5 hlasov
39
Milan Malý, KSS
4 hlasov
40
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
41
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
42
Peter Pandy, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
44
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
45
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
46
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
47
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
48
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
49
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
50
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
51
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
52
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
53
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
54
Gustáv Liszkai, SMER-SD
1 hlasov
55
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
59
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
61
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
62
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
63
Tibor Sáradi, SMK-MKP
64
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
65
Alexander Kis-Géczi, NAJ
66
Zoltán Ilko, SMK-MKP
67
Adrian Haraszti, NAJ
68
Csilla Bálintová, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP