vyberte rok
Danišovceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44.55%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33.64%
Štefan Surmánek ĽSNS
9.09%
Róbert Bačinský NEKA
2.73%
Jozef Bobík NEKA
2.73%
Jarmila Tkáčová SNS
2.73%
Oliver Petrík JĽSS
1.82%
Jaroslav Džunko NEKA
0.91%
Vladislav Stanko NEKA
0.91%
Adam Šepetka NAJ
0.91%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

26,41
%
2017 1. kolo
12,68
%
2013 2. kolo
13,9
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,41%
2013 2. kolo 12,68%
2013 1. kolo 13,9%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
2
Ján Volný, SMER-SD
35 hlasov
3
Pavol Bečarik, SNS
29 hlasov
4
Adnan Akram, NEKA
28 hlasov
5
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
6
Lea Grečková, SMER-SD
28 hlasov
7
Michal Komara, SMER-SD
27 hlasov
8
Rastislav Neuvirth, ŠKV
25 hlasov
9
Milan Smižanský, ŠANCA
23 hlasov
10
Ondrej Kapusta, NEKA
22 hlasov
11
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
12
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
13
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
14
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Dávid Demečko, SNS
15 hlasov
16
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
17
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
18
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
19
Marián Hojstrič, NEKA
11 hlasov
20
Janka Brziaková, SMER-SD
11 hlasov
21
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Valter Retter, SNS
9 hlasov
23
Beáta Janovcová, SNS
8 hlasov
24
Iveta Rušinová, SMER-SD
8 hlasov
25
Peter Zelený, SNS
7 hlasov
26
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Maroš Divok, NEKA
6 hlasov
30
Róbert Kočiš, NEKA
5 hlasov
31
Martin Kaščák, SNS
5 hlasov
32
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
4 hlasov
34
Radovan Ďorko, ŠKV
4 hlasov
35
Stanislav Lorko, SNS
3 hlasov
36
Lívia Kozlová, ŠKV
2 hlasov
37
Vladimíra Dunková, ŠKV
1 hlasov
38
Miroslav Pomajdík, VZDOR
1 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
1 hlasov