vyberte rok
Čižaticeokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54.55%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29.09%
Štefan Surmánek ĽSNS
5.45%
Róbert Bačinský NEKA
2.73%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.73%
Jarmila Tkáčová SNS
2.73%
Jozef Červenák RIS
0.91%
Jaroslav Džunko NEKA
0.91%
Vladislav Stanko NEKA
0.91%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

35,16
%
2017 1. kolo
25,64
%
2013 2. kolo
27,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,16%
2013 2. kolo 25,64%
2013 1. kolo 27,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
35 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
4
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
5
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
6
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
17 hlasov
8
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
Erika Zámboriová, ŠKV
16 hlasov
10
Jarmila Vaňová, ŠKV
16 hlasov
11
Ján Kokarda, NEKA
14 hlasov
12
Martina Dutková, NEKA
12 hlasov
13
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
14
Peter Derevjaník, SMER-SD
10 hlasov
15
Mária Lacková, NEKA
10 hlasov
16
Pavol Lehotský, NEKA
10 hlasov
17
Michal Rečka, SMER-SD
10 hlasov
18
Ján Serbin, NEKA
10 hlasov
19
Roland Szabó, SMER-SD
9 hlasov
20
Ondrej Bernát, SMER-SD
9 hlasov
21
Anetta Strýčková, NEKA
8 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
7 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
24
Mária Dulovičová, NEKA
7 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
27
Radoslav Hodor, NEKA
6 hlasov
28
Vojtech Farkaš, NEKA
6 hlasov
29
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
30
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
31
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
35
Július Begala, NEKA
3 hlasov
36
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
37
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
38
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
39
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
40
Peter Seman, KSS
2 hlasov
41
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
42
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
43
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
44
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
45
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
46
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
47
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
49
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
50
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
51
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
52
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
53
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
54
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
55
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
56
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
57
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
58
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
59
Alexander Horváth, MOST - HÍD
60
Alexander Képes, SMK-MKP
61
Ervín Kompuš, NAJ
62
Augustín Köteles, NAJ
63
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
64
Elena Fialková, MOST - HÍD
65
Tibor Bráz, NEKA
66
Gábor Szalay, SMK-MKP