vyberte rok
Čížokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
44.96%
Marian Kotleba ĽSNS
24.03%
Igor Kašper NEKA
11.63%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
8.53%
Jozef Šimko NEKA
4.65%
Martin Juhaniak NEKA
2.33%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2.33%
Pavel Greksa NEKA
0.78%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.78%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

27,06
%
2017 1. kolo
15,83
%
2013 2. kolo
25,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,06%
2013 2. kolo 15,83%
2013 1. kolo 25,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
66 hlasov
2
Csaba Csízi, MOST - HÍD
61 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
59 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
56 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
53 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
32 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
27 hlasov
8
Aladár Bari, MOST - HÍD
26 hlasov
9
Vojtech Szajkó, SRK
19 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
18 hlasov
11
Michal Bagačka, SMER-SD
13 hlasov
12
Ján Lichanec, NEKA
13 hlasov
13
Ladislav Lang, MOST - HÍD
13 hlasov
14
Gejza Mede, NEKA
12 hlasov
15
Vojtech Kökény, SRK
12 hlasov
16
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
11 hlasov
17
Peter Mináč, SMER-SD
10 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
20
Stanislav Krahulec, NEKA
9 hlasov
21
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Stanislava Zvarová, SMER-SD
7 hlasov
23
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
6 hlasov
26
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
27
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Lukáš Kvietok, SMER-SD
4 hlasov
30
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
32
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
33
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
35
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
37
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
38
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
39
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
40
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
41
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
42
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
44
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
45
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
46
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
47
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
48
Anatolij Jefimov, KSS
49
Zdenek Očovan, NAJ