vyberte rok
Čiližská Radvaňokres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
71.43%
Konrád Rigó Most-Híd
18.07%
Tibor Mikuš NEKA
5.46%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3.36%
Márius Novák NP
1.26%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0.42%

Volebná účasť

23,54
%
2017 1. kolo
24,58
%
2013 2. kolo
21,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,54%
2013 2. kolo 24,58%
2013 1. kolo 21,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Menyhárt, SMK-MKP
151 hlasov
2
Zoltán Hájos, SMK-MKP
127 hlasov
3
Iván Fenes, SMK-MKP
124 hlasov
4
László Bacsó, SMK-MKP
119 hlasov
5
Marian Soóky, SMK-MKP
118 hlasov
6
Ladislav Polák, SMK-MKP
105 hlasov
7
Csaba Orosz, SMK-MKP
103 hlasov
8
Rozália Hervay, SMK-MKP
97 hlasov
9
Zoltán Horváth, NEKA
57 hlasov
10
Károly Földes, NEKA
56 hlasov
11
Konrád Rigó, MOST - HÍD
54 hlasov
12
Albin Varga, MOST - HÍD
35 hlasov
13
František Vangel, MOST - HÍD
32 hlasov
14
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
15
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
25 hlasov
16
Irén Sárközy, MOST - HÍD
25 hlasov
17
Alexander Dakó, NEKA
17 hlasov
18
Kristian Kovács, MOST - HÍD
17 hlasov
19
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
17 hlasov
20
Pavol Sebök, NEKA
16 hlasov
21
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
22
Ivan Seňan, MOST - HÍD
13 hlasov
23
Edita Lysinová, MOST - HÍD
12 hlasov
24
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
25
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
26
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
28
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Richard Kmeť, SMER-SD
8 hlasov
30
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
31
Emília Danišová, NAJ
6 hlasov
32
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
Iveta Fajnorová, NAJ
4 hlasov
35
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
36
Jakub Nagy, SZSZO
3 hlasov
37
Dagmar Fuseková, NP
2 hlasov
38
Peter Súlovský, SNS
1 hlasov