vyberte rok
Cíferokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
62.02%
Tibor Mikuš NEKA
36.36%
Márius Novák NP
0.59%
Konrád Rigó Most-Híd
0.59%
József Berényi SMK
0.44%
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

20,44
%
2017 1. kolo
13,27
%
2013 2. kolo
11,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,44%
2013 2. kolo 13,27%
2013 1. kolo 11,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
204 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
174 hlasov
3
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
163 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
5
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
123 hlasov
6
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
121 hlasov
7
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
114 hlasov
8
Matej Lančarič, NEKA
112 hlasov
9
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
104 hlasov
10
Marek Neštický, NEKA
100 hlasov
11
Vladimír Púčik, SMER-SD
99 hlasov
12
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
93 hlasov
13
Marián Galbavý, NEKA
92 hlasov
14
Jaroslav Cehlárik, NEKA
88 hlasov
15
Augustín Hambálek, SMER-SD
88 hlasov
16
Ľubomír Antal, SMER-SD
87 hlasov
17
Jozef Klokner, NEKA
78 hlasov
18
Karol Zachar, SMER-SD
74 hlasov
19
Peter Sloboda, NEKA
70 hlasov
20
Tibor Pekarčík, NEKA
68 hlasov
21
Štefan Krištofík, SMER-SD
65 hlasov
22
Iveta Bakičová, NEKA
64 hlasov
23
Marta Gubrická, SMER-SD
63 hlasov
24
Martin Uhlík, NEKA
62 hlasov
25
Norbert Halász, NEKA
58 hlasov
26
Július Zemko, SMER-SD
58 hlasov
27
Valburga Lobotková, SMER-SD
55 hlasov
28
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
29
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
52 hlasov
30
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
52 hlasov
31
Elena Kátlovská, NEKA
52 hlasov
32
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
33
Šimon Štefunko, NEKA
50 hlasov
34
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
49 hlasov
35
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
36
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
37
Juraj Novota, NEKA
44 hlasov
38
Jozef Koricina, NEKA
42 hlasov
39
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
40
Jozef Pobiecký, NEKA
40 hlasov
41
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
42
Marcel Behro, NEKA
39 hlasov
43
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
44
Bystrík Stanko, NEKA
38 hlasov
45
Peter Chmela, NEKA
36 hlasov
46
Peter Haščík, NEKA
35 hlasov
47
Zuzana Frišová, DOST
31 hlasov
48
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
30 hlasov
49
Jaroslav Jánoš, NEKA
29 hlasov
50
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
29 hlasov
51
Jakub Mišek, NEKA
27 hlasov
52
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
53
Viera Gbelcová, SNS
23 hlasov
54
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
55
Pavol Gabriška, DOST
20 hlasov
56
Peter Sita, NEKA
20 hlasov
57
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
19 hlasov
58
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
59
Norbert Pavlovič, KSS
18 hlasov
60
Vladimír Kozmál, SNS
17 hlasov
61
Peter Bartovič, MOST - HÍD
17 hlasov
62
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
15 hlasov
63
Anna Šimončičová, SNS
13 hlasov
64
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
13 hlasov
65
Martin Ostrovský, SNS
12 hlasov
66
Juraj Janček, DOMA DOBRE
11 hlasov
67
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
4 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov