vyberte rok
Čierny Balogokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
34.77%
Martin Juhaniak NEKA
32.42%
Marian Kotleba ĽSNS
25.16%
Igor Kašper NEKA
4.71%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.59%
Miroslav Gálik NAS
0.39%
Pavel Greksa NEKA
0.39%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.39%
Jozef Sásik SĽSAH
0.26%
Milan Urbáni SMS
0.26%
Alena Piovarčiová NP
0.20%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.20%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.13%
Jozef Šimko NEKA
0.07%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.07%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ

Volebná účasť

38,31
%
2017 1. kolo
29,01
%
2013 2. kolo
21,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,31%
2013 2. kolo 29,01%
2013 1. kolo 21,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
1127 hlasov
2
Martin Juhaniak, NEKA
599 hlasov
3
Martin Ridzoň, NEKA
370 hlasov
4
Andrej Barančok, NEKA
365 hlasov
5
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
301 hlasov
6
Miroslav Fašang, NEKA
289 hlasov
7
Daniel Struhár, NEKA
265 hlasov
8
Jozef Tokár, NEKA
258 hlasov
9
Milan Belko, NEKA
232 hlasov
10
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
222 hlasov
11
Jaroslav Demian, SMER-SD
185 hlasov
12
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
159 hlasov
13
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
151 hlasov
14
Ján Račák, SMER-SD
143 hlasov
15
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
140 hlasov
16
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
139 hlasov
17
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
138 hlasov
18
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
120 hlasov
19
Bohuslav Nemky, SMER-SD
96 hlasov
20
Marian Pavúk, NEKA
78 hlasov
21
Peter Bánik, SNS
70 hlasov
22
Roman Švantner, DOMA DOBRE
64 hlasov
23
Jerguš Ridzoň, NEKA
63 hlasov
24
Vratko Strmeň, NEKA
62 hlasov
25
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
57 hlasov
26
Andrea Kirschová, NEKA
53 hlasov
27
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
28
Ivan Brozman, NEKA
48 hlasov
29
Ingrid Poliaková, SNS
34 hlasov
30
Marcel Pollák, SNS
29 hlasov
31
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
32
Zuzana Kúdelková, KSS
27 hlasov
33
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
25 hlasov
34
Michal Kantor, SZS
23 hlasov
35
Juraj Uhrin, NEKA
21 hlasov
36
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
21 hlasov
37
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
20 hlasov
38
Ivan Bobák, SZS
20 hlasov
39
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
40
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
41
Andrej Majerík, VZDOR
9 hlasov
42
Jozef Harvan, SRK
7 hlasov
43
Peter Ondriaš, ŠANCA
3 hlasov