vyberte rok
Čierne Poleokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30.00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21.43%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
20.71%
Oliver Petrík JĽSS
10.71%
Jarmila Tkáčová SNS
7.14%
Jozef Bobík NEKA
3.57%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.14%
Róbert Bačinský NEKA
1.43%
Rudolf Botka NP
0.71%
Lukáš Sisák KSS
0.71%
Vladislav Stanko NEKA
0.71%
Ján Struk SMS
0.71%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

55,16
%
2017 1. kolo
30,98
%
2013 2. kolo
61,9
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,16%
2013 2. kolo 30,98%
2013 1. kolo 61,9%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Sijka, NEKA
75 hlasov
2
Mária Vargová, MOST - HÍD
65 hlasov
3
Mária Bálintová, MOST - HÍD
41 hlasov
4
Peter Jakab, MOST - HÍD
40 hlasov
5
Ildikó Vargová, ŠKV
30 hlasov
6
František Farkaš, SMER-SD
25 hlasov
7
Ján Mihalečko, SMER-SD
24 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER-SD
23 hlasov
9
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
10
Ľudovít Adam, NEKA
20 hlasov
11
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
12
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
13
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
14
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
15
Viliam Zahorčák, SMER-SD
17 hlasov
16
Emil Ďurovčík, SMER-SD
17 hlasov
17
Jaroslav Vaľo, SNS
17 hlasov
18
Pavol Kuchta, SMER-SD
15 hlasov
19
Emil Čurma, SNS
14 hlasov
20
Valéria Eľková, NEKA
14 hlasov
21
Miroslav Šimko, SNS
14 hlasov
22
Dušan Goda, NEKA
13 hlasov
23
Jozef Bobík, NEKA
12 hlasov
24
Peter Borza, SNS
11 hlasov
25
Michal Stričík, ŠKV
11 hlasov
26
Peter Malík, SNS
10 hlasov
27
Oskar Szabo, SZS
10 hlasov
28
Tibor Varga, SMK-MKP
10 hlasov
29
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
30
Peter Sabol, SNS
9 hlasov
31
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Peter Horňák, DS
7 hlasov
33
Peter Badida, VZDOR
7 hlasov
34
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
35
Jozef Sokologorský, SMER-SD
6 hlasov
36
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Marián Markovič, ŠKV
5 hlasov
38
Jozef Onda, NAJ
5 hlasov
39
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
40
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
41
Matej Šarocký, ŠANCA
5 hlasov
42
Erik Sibal, NEKA
4 hlasov
43
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
44
Marta Hermannová, NAJ
4 hlasov
45
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasov
46
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
47
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
48
Mikuláš Kiš, NAJ
3 hlasov
49
Viliam Brandis, NAJ
3 hlasov
50
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Jozef Jambor, NAJ
3 hlasov
52
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
53
Lukáš Pažinka, NEKA
3 hlasov
54
Timea Sotáková, SMER-SD
3 hlasov
55
Marek Švingál, ŠKV
3 hlasov
56
Bohuš Jakuboc, ŠKV
3 hlasov
57
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasov
58
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
2 hlasov
59
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
60
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasov
61
Karol Pavelka, SNS
2 hlasov
62
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
63
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
64
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
65
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
66
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
67
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
68
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
69
Radoslav Smutný, SP
70
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
71
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
72
Marek Misár, NAJ
73
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
74
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...