vyberte rok
Čierne nad Topľouokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
48.47%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
28.22%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7.98%
Andrej Gmitter NEKA
6.75%
Ján Garaj NEKA
3.07%
František Oľha Šanca
3.07%
František Bednár NAJ
1.23%
Miroslav Škvarek SNS
0.61%
Jozef Šváč NP
0.61%
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

26,81
%
2017 1. kolo
29,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,81%
2013 1. kolo 29,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER-SD
66 hlasov
2
Štefan Straka, NEKA
54 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
47 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
39 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
35 hlasov
6
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
7
Marta Vagaská, SNS
32 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
31 hlasov
9
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
28 hlasov
10
Ján Pivovarník, SNS
26 hlasov
11
Stanislav Obický, NEKA
25 hlasov
12
Samuel Bruss, NEKA
23 hlasov
13
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
14
Vincent Antoš, KSS
17 hlasov
15
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
16
Alfonz Kobielský, NEKA
16 hlasov
17
Ľubomír Lukič, SMER-SD
15 hlasov
18
Štefan Hreha, SMER-SD
15 hlasov
19
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
20
Ľubomír Pidaný, SNS
12 hlasov
21
Miroslav Baník, NEKA
12 hlasov
22
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
23
Ondrej Hreha, SZS
11 hlasov
24
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
25
Martina Hliboká, SOĽ
10 hlasov
26
Peter Novák, SNS
10 hlasov
27
Blažena Matisová, NEKA
9 hlasov
28
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
30
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
6 hlasov
31
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Peter Treciak, NaS - ns
6 hlasov
33
Zuzana Zavadská, SZ
6 hlasov
34
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
35
Miroslav Gešper, NEKA
4 hlasov
36
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
37
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Milan Bužo, EDS
3 hlasov
39
Ivan Koščík, NEKA
3 hlasov
40
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
41
Ján Katriňák, RIS
3 hlasov
42
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Dušan Vilenik, SNS
2 hlasov
46
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
47
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
48
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
49
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
50
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
51
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
52
Jozef Karchňak, ÚSVIT
53
Roman Goroľ, EDS
54
Monika Palková, SP