vyberte rok
Čierneokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
48.91%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
27.23%
Peter Sagan ĽSNS
12.75%
Marián Murín NEKA
4.90%
Anton Martvoň NEKA
2.51%
Ján Mikolaj SNS
1.96%
Peter Cibulka NEKA
0.76%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0.65%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0.33%

Volebná účasť

26,32
%
2017 1. kolo
21,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,32%
2013 1. kolo 21,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Šimurdová, NEKA
516 hlasov
2
Jozef Cech, SMER-SD
327 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER-SD
275 hlasov
4
Renáta Majchráková, NEKA
256 hlasov
5
Martin Šenfeld, NEKA
219 hlasov
6
Milan Gura, SMER-SD
213 hlasov
7
Peter Strapáč, NEKA
191 hlasov
8
Jozef Marec, NEKA
186 hlasov
9
Jozef Grapa, SMER-SD
182 hlasov
10
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
123 hlasov
11
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
118 hlasov
12
Milan Pišček, SNS
113 hlasov
13
Marcel Šulo, NEKA
112 hlasov
14
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
108 hlasov
15
Marta Cyprichová, ŠANCA
107 hlasov
16
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
96 hlasov
17
Anton Heglas, NEKA
88 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
88 hlasov
19
Slavomír Kupka, SNS
83 hlasov
20
František Kučák, SMER-SD
80 hlasov
21
Jaroslav Velička, NEKA
79 hlasov
22
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
77 hlasov
23
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
24
David Kulla, NEKA
69 hlasov
25
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
26
Ľubomír Golis, SNS
58 hlasov
27
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
28
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
29
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
30
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
31
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
32
Jozef Balačin, NEKA
39 hlasov
33
Juraj Hlavatý, SMER-SD
38 hlasov
34
Anton Varecha, SMER-SD
34 hlasov
35
Dana Jantulíková, NEKA
33 hlasov
36
Vladimír Malík, NaS - ns
32 hlasov
37
Martin Pavlík, NEKA
30 hlasov
38
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
28 hlasov
39
Eleonóra Nekorancová, NEKA
27 hlasov
40
Michal Balačin, NEKA
25 hlasov
41
Jozef Kajánek, KSS
22 hlasov
42
Peter Kurňava, NEKA
22 hlasov
43
Martin Birka, NEKA
20 hlasov
44
Iveta Špaldoňová, SZS
18 hlasov
45
Rastislav Gajdoš, KSS
16 hlasov
46
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
47
Štefan Kompánek, NEKA
13 hlasov