vyberte rok
Čierna nad Tisouokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
61.58%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
28.14%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4.82%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.96%
Jarmila Tkáčová SNS
0.96%
Róbert Bačinský NEKA
0.80%
Lukáš Sisák KSS
0.80%
Jozef Červenák RIS
0.64%
Jozef Bobík NEKA
0.32%
Adam Šepetka NAJ
0.32%
Rudolf Botka NP
0.16%
Jaroslav Džunko NEKA
0.16%
Vladislav Stanko NEKA
0.16%
Ján Struk SMS
0.16%
Oliver Petrík JĽSS

Volebná účasť

21,94
%
2017 1. kolo
6,09
%
2013 2. kolo
8,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,94%
2013 2. kolo 6,09%
2013 1. kolo 8,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Palko, MOST - HÍD
456 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
357 hlasov
3
Peter Pandy, MOST - HÍD
306 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
290 hlasov
5
Jozef Horváth, MOST - HÍD
235 hlasov
6
Gejza Sačko, MOST - HÍD
163 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
156 hlasov
8
Dionýz Szabó, ŠKV
150 hlasov
9
József Kopasz, SMK-MKP
150 hlasov
10
Peter Rico, MOST - HÍD
139 hlasov
11
Tibor Sáradi, SMK-MKP
119 hlasov
12
Ján Juhász, MOST - HÍD
107 hlasov
13
Csaba Furik, SMK-MKP
93 hlasov
14
Zoltán Ilko, SMK-MKP
61 hlasov
15
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
46 hlasov
17
István Takács, SMK-MKP
44 hlasov
18
Edina Kocsisová, NEKA
44 hlasov
19
Róbert Puci, SMER-SD
42 hlasov
20
Rastislav Petrovič, SMER-SD
37 hlasov
21
Július Hajdu, SMER-SD
37 hlasov
22
Jana Mondiková, SMER-SD
35 hlasov
23
Zoltán Mento, NEKA
33 hlasov
24
Adrian Haraszti, NAJ
27 hlasov
25
Štefan Duč, NEKA
26 hlasov
26
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
25 hlasov
27
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
28
Marek Čižmár, NEKA
20 hlasov
29
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
30
Peter Bačkovský, ŠKV
14 hlasov
31
Ján Seman, ŠANCA
14 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
13 hlasov
33
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
34
Libuša Babuľaková, ŠKV
12 hlasov
35
Radoslav Rendeš, ŠKV
11 hlasov
36
Martin Galgoczy, NEKA
11 hlasov
37
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
38
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
39
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
40
Štefan Kandráč, NP
10 hlasov
41
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
42
Iveta Solomonová, KSS
10 hlasov
43
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Gabriel Garanič, NEKA
9 hlasov
45
Alexander Kis-Géczi, NAJ
9 hlasov
46
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
47
Slavomír Illeš, NEKA
9 hlasov
48
Tichomír Kačo, ŠKV
9 hlasov
49
Terézia Stanková, NEKA
9 hlasov
50
Marta Hrobová, ÚSVIT
8 hlasov
51
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
52
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
53
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
54
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
55
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
56
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
57
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
58
Katarína Kasardová, KSS
6 hlasov
59
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
60
Milan Malý, KSS
6 hlasov
61
Michaela Ducárová, ŠKV
6 hlasov
62
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
63
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
64
Jozef Gamrát, NEKA
5 hlasov
65
Peter Bielek, SNS
5 hlasov
66
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
67
Marián Vanci, ŠKV
3 hlasov
68
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
69
Michal Magnes, SNS
1 hlasov