vyberte rok
Čiernaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47.75%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
41.01%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4.49%
Róbert Bačinský NEKA
2.81%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.69%
Oliver Petrík JĽSS
1.12%
Jaroslav Džunko NEKA
0.56%
Jarmila Tkáčová SNS
0.56%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

45,11
%
2017 1. kolo
50,12
%
2013 2. kolo
43,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,11%
2013 2. kolo 50,12%
2013 1. kolo 43,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, MOST - HÍD
112 hlasov
2
Peter Rico, MOST - HÍD
103 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD
99 hlasov
4
Ján Juhász, MOST - HÍD
96 hlasov
5
Viktor Palko, MOST - HÍD
91 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER-SD
70 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
69 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD
58 hlasov
9
József Kopasz, SMK-MKP
50 hlasov
10
Dionýz Szabó, ŠKV
49 hlasov
11
Jozef Želinský, MOST - HÍD
46 hlasov
12
Csilla Bálintová, SMK-MKP
45 hlasov
13
Csaba Furik, SMK-MKP
45 hlasov
14
Zoltán Ilko, SMK-MKP
43 hlasov
15
Peter Pandy, MOST - HÍD
42 hlasov
16
Tibor Sáradi, SMK-MKP
35 hlasov
17
Tichomír Kačo, ŠKV
34 hlasov
18
István Takács, SMK-MKP
23 hlasov
19
Gustáv Liszkai, SMER-SD
16 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
13 hlasov
21
Róbert Puci, SMER-SD
13 hlasov
22
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
23
Alexander Kis-Géczi, NAJ
7 hlasov
24
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Adrian Haraszti, NAJ
6 hlasov
28
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Jana Mondiková, SMER-SD
5 hlasov
30
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
31
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
32
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
33
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
34
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
35
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
36
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
37
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
38
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
41
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
42
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Martin Galgoczy, NEKA
3 hlasov
45
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
46
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
47
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
48
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
49
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
50
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
51
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
52
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
53
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
54
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasov
55
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
56
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
57
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
58
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
59
Milan Malý, KSS
1 hlasov
60
Peter Bačkovský, ŠKV
1 hlasov
61
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
62
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
63
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
64
Peter Bielek, SNS
65
Peter Figeľ, DS
66
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
67
Antónia Hrabská, ŠKV
68
Michal Magnes, SNS
69
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS