vyberte rok
Čičavaokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
33.48%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
28.19%
Jozef Mihalčin ĽSNS
18.50%
Ján Garaj NEKA
3.52%
František Bednár NAJ
2.64%
Pavol Gašper NEKA
2.64%
František Oľha Šanca
2.64%
Jozef Šváč NP
2.20%
Andrej Gmitter NEKA
1.76%
Eduard Markovič NEKA
1.76%
Miroslav Škvarek SNS
1.76%
Milan Šteiner SZS
0.88%

Volebná účasť

32,87
%
2017 1. kolo
29,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,87%
2013 1. kolo 29,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Vilenik, SNS
192 hlasov
2
Stanislav Obický, NEKA
67 hlasov
3
Miroslav Baník, NEKA
61 hlasov
4
Štefan Straka, NEKA
51 hlasov
5
Jozef Baran, SMER-SD
49 hlasov
6
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
7
Marta Vagaská, SNS
46 hlasov
8
Samuel Bruss, NEKA
42 hlasov
9
Ján Ragan, NEKA
39 hlasov
10
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
39 hlasov
11
Blažena Matisová, NEKA
39 hlasov
12
Peter Kocák, NEKA
30 hlasov
13
Milan Bužo, EDS
30 hlasov
14
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
15
Roman Goroľ, EDS
27 hlasov
16
Peter Novák, SNS
26 hlasov
17
Jozef Berta, SMER-SD
20 hlasov
18
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
19
Alfonz Kobielský, NEKA
17 hlasov
20
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
21
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
22
Miroslav Gešper, NEKA
16 hlasov
23
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
16 hlasov
24
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
25
Štefan Hreha, SMER-SD
14 hlasov
26
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
27
Ľubomír Pidaný, SNS
13 hlasov
28
Marián Hreňo, SOĽ
13 hlasov
29
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
30
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Miroslav Kroka, NP
10 hlasov
32
Andrej Krišanda, SNS
10 hlasov
33
Vincent Antoš, KSS
9 hlasov
34
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
35
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
36
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
37
Juraj Kuročka, SMER-SD
8 hlasov
38
Ján Pivovarník, SNS
8 hlasov
39
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
40
Zuzana Zavadská, SZ
7 hlasov
41
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
42
Jozef Karchňak, ÚSVIT
6 hlasov
43
Michal Huňák, EDS
6 hlasov
44
Mária Kurovská, NaS - ns
5 hlasov
45
Ondrej Hreha, SZS
5 hlasov
46
Peter Treciak, NaS - ns
5 hlasov
47
Ľubomír Lukič, SMER-SD
4 hlasov
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
49
Martina Hliboká, SOĽ
3 hlasov
50
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
51
Ivan Koščík, NEKA
2 hlasov
52
Ján Katriňák, RIS
2 hlasov
53
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
54
Monika Palková, SP
1 hlasov