vyberte rok
Chorvátyokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
60.00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
31.43%
Róbert Bačinský NEKA
2.86%
Oliver Petrík JĽSS
2.86%
Jarmila Tkáčová SNS
2.86%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO

Volebná účasť

48,1
%
2017 1. kolo
46,66
%
2013 2. kolo
50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,1%
2013 2. kolo 46,66%
2013 1. kolo 50%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
14 hlasov
2
Attila Oravecz, MOST - HÍD
14 hlasov
3
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
4
Gábor Szalay, SMK-MKP
12 hlasov
5
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
12 hlasov
6
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
12 hlasov
7
Csaba Simkó, SMK-MKP
11 hlasov
8
Anton Király, SMK-MKP
11 hlasov
9
Roland Szabó, SMER-SD
9 hlasov
10
Alexander Képes, SMK-MKP
8 hlasov
11
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
12
Mária Lacková, NEKA
8 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
14
István Zachariaš, SMK-MKP
6 hlasov
15
Július Begala, NEKA
6 hlasov
16
Tamás Iván, SMK-MKP
5 hlasov
17
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
18
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
19
Augustín Köteles, NAJ
4 hlasov
20
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
21
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
22
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
23
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
24
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
25
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
27
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
28
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
29
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
30
Martina Dutková, NEKA
1 hlasov
31
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
32
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
33
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
35
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
36
František Petro, SMER-SD
1 hlasov
37
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
38
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
39
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
40
Vlastimil Lakatoš, NEKA
41
Peter Kocai, NAJ
42
Ervín Kompuš, NAJ
43
Peter Seman, KSS
44
Ján Serbin, NEKA
45
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Tomáš Suchý, ŠANCA
48
Rudolf Varga, VZDOR
49
Ladislav Vojtko, KSS
50
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
52
Ivan Hriczko, ŠKV
53
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
54
Miloš Barcal, NEKA
55
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56
Ondrej Bernát, SMER-SD
57
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58
Peter Derevjaník, SMER-SD
59
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60
Mária Dulovičová, NEKA
61
Vojtech Farkaš, NEKA
62
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
63
Radoslav Hodor, NEKA
64
Slavomír Horváth, SNS
65
Jozef Hric, KSS
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT