vyberte rok
Chocholná - Velčiceokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
47.22%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
33.33%
Štefan Škultéty NEKA
11.94%
Petra Hajšelová Sme rodina
3.61%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.50%
Igor Valko NP
0.83%
Nora Pániková SZS
0.56%

Volebná účasť

25,47
%
2017 1. kolo
13,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,47%
2013 1. kolo 13,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alena Bulková, NEKA
208 hlasov
2
Michal Križan, NEKA
112 hlasov
3
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
103 hlasov
4
Tomáš Vaňo, NEKA
87 hlasov
5
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
71 hlasov
6
Peter Mikula, NEKA
69 hlasov
7
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
63 hlasov
8
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
9
Štefan Škultéty, NEKA
60 hlasov
10
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
11
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59 hlasov
12
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
13
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
51 hlasov
14
Lukáš Beták, NEKA
50 hlasov
15
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
16
Stanislav Svatik, NEKA
49 hlasov
17
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
18
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
19
Jozef Kováč, NEKA
46 hlasov
20
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
21
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
22
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
23
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
24
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
25
Marian Hudec, NEKA
37 hlasov
26
Miloslav Baco, NEKA
36 hlasov
27
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
32 hlasov
28
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
29
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
30
Miloš Mičega, NEKA
29 hlasov
31
Martin Hošták, NEKA
24 hlasov
32
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
33
Ján Krátky, NEKA
23 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
21 hlasov
35
Ingrid Opatovská, NEKA
19 hlasov
36
Miroslav Řádek, NEKA
18 hlasov
37
Martin Smolka, NEKA
18 hlasov
38
Ľubomír Horný, NEKA
17 hlasov
39
Marek Trsťan, NEKA
17 hlasov
40
Denisa Martinková, NaS - ns
16 hlasov
41
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
42
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
43
Henrieta Crkoňová, NEKA
14 hlasov
44
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
45
Viera Žilková, NEKA
14 hlasov
46
Rastislav Šepták, NEKA
13 hlasov
47
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
48
Daniela Felgrová, NEKA
10 hlasov
49
Dagmar Mikulová, NEKA
9 hlasov
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
51
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
52
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
53
Ľubomír Slávik, NaS - ns
4 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
55
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko