vyberte rok
Chmiňanyokres Prešov

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
46.62%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
34.59%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5.26%
František Oľha Šanca
4.51%
Ján Garaj NEKA
3.76%
Miroslav Škvarek SNS
3.01%
Andrej Gmitter NEKA
2.26%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

25,63
%
2017 1. kolo
30,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,63%
2013 1. kolo 30,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Turčanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
2
Cyril Leško, SNS
36 hlasov
3
Ján Baloga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
4
Zuzana Bednárová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
5
Jozef Lukáč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
6
Marián Damankoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
7
Miroslav Bartko, NEKA
29 hlasov
8
Martin Fecko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
9
Radomír Kizek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
10
Anton Gašpár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
11
Stanislav Kahanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
12
Viera Leščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
13
Gabriel Paľa, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
14
Ľubomír Červeňák, SMER-SD
25 hlasov
15
Andrej Buday, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
16
Miroslav Benko, SMER-SD
25 hlasov
17
Jozef Kičura, SMER-SD
25 hlasov
18
Juraj Hudáč, SMER-SD
22 hlasov
19
Emil Chlapeček, SMER-SD
15 hlasov
20
Štefan Cicoň, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
21
Jozef Červeňák, NP
13 hlasov
22
Róbert Tkáč, SMER-SD
12 hlasov
23
Pavel Hagyari, NEKA
12 hlasov
24
Ľudovít Malaga, SMER-SD
11 hlasov
25
Jaroslav Daňo, SMER-SD
11 hlasov
26
Marcela Birošová, SMER-SD
11 hlasov
27
Andrea Brehová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
Jozef Babinčák, NEKA
10 hlasov
29
Ján Ahlers, NEKA
10 hlasov
30
Jozef Demčák, NEKA
10 hlasov
31
František Oľha, ŠANCA
9 hlasov
32
Ľubica Pankievičová, MOST - HÍD
9 hlasov
33
Peter Šmeringai, NEKA
9 hlasov
34
Vladimír Uram, SMER-SD
9 hlasov
35
Peter Cvengroš, NEKA
8 hlasov
36
Milan Hudák, SMER-SD
8 hlasov
37
Martin Ďurišin, NEKA
7 hlasov
38
Viera Gregová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
39
Eduard Mathia, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
40
Peter Bartek, SNS
6 hlasov
41
Rudolf Dupkala, NEKA
6 hlasov
42
Gabriel Slezák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
43
Matúš Sedlák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Richard Drutarovský, OKS
5 hlasov
45
Renáta Fedorčíková, NEKA
5 hlasov
46
Tomáš Seďori, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
47
Jana Kočišová Čižová, NEKA
5 hlasov
48
Martin Kovalčík, NEKA
5 hlasov
49
Martin Lipka, SNS
5 hlasov
50
Ľudovít Sabol, SNS
5 hlasov
51
Ján Murdzik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
52
František Porochnavý, NEKA
5 hlasov
53
Ján Dobrovič, SNS
4 hlasov
54
Peter Šulík, DS
4 hlasov
55
Patrik Derfiňák, MOST - HÍD
4 hlasov
56
Peter Krajňák, MOST - HÍD
4 hlasov
57
Tomáš Lukačko, SMER-SD
4 hlasov
58
Ivan Bobák, SNS
3 hlasov
59
Patrik Kiseľa, NEKA
3 hlasov
60
Ľubomír Safko, NAJ
3 hlasov
61
Radovan Šafranko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
62
Vladimír Vavrek, MOST - HÍD
3 hlasov
63
Vladimír Borecký, SNS
2 hlasov
64
Štefan Kubini, VZDOR
2 hlasov
65
Matúš Murajda, MOST - HÍD
2 hlasov
66
Miroslav Osifčin, MOST - HÍD
2 hlasov
67
René Polačok, DS
2 hlasov
68
Ján Tobiaš, SP
2 hlasov
69
Peter Varvaruk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
70
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
71
Ruženka Berežná, NEKA
2 hlasov
72
Tomáš Cina, SZ
2 hlasov
73
Marian Haľko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
74
Eva Harsághy, SNS
2 hlasov
75
Peter Ihnat, NEKA
2 hlasov
76
Pavol Kleban, SNS
2 hlasov
77
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
2 hlasov
78
Martina Copáková, ŠANCA
1 hlasov
79
Peter Uhlár, OKS
1 hlasov
80
Jozef Šváč, NP
1 hlasov
81
Jitka Semivanová, MOST - HÍD
1 hlasov
82
Michal Majdák, SNS
1 hlasov
83
Peter Kríž, ŠANCA
1 hlasov
84
Jozef Kravjar, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
85
Michal Hlivjak, SNS
1 hlasov
86
Mária Halátová, DS
1 hlasov
87
Jozef Čokina, MOST - HÍD
1 hlasov
88
Jaroslava Kutajová, MOST - HÍD
89
Milan Šteiner, SZS
90
Štefan Janíčko, KSS
91
Miroslav Kolčár, MOST - HÍD
92
Marek Košč, SME RODINA - Boris Kollár
93
Marián Krakovský, KSS
94
Štefan Szidor, MOST - HÍD
95
Michal Mamrilla, KSS
96
Igor Kréta, KSS
97
Eva Hrabková, KSS
98
Jozef Dužda, RIS
99
Andrej Tudor, KSS