vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
41,36%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26,54%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
20,99%
Róbert Bačinský NEKA
4,94%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,94%
Jarmila Tkáčová SNS
1,23%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Képes, SMK-MKP
77 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
73 hlasov
3
Tamás Iván, SMK-MKP
70 hlasov
4
Gábor Szalay, SMK-MKP
65 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
60 hlasov
6
Csaba Simkó, SMK-MKP
60 hlasov
7
István Zachariaš, SMK-MKP
54 hlasov
8
Mária Lacková, NEKA
47 hlasov
9
Anton Király, SMK-MKP
45 hlasov
10
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
44 hlasov
11
Július Beluscsák, NEKA
35 hlasov
12
Július Pelegrin, NEKA
33 hlasov
13
Roland Szabó, SMER-SD
22 hlasov
14
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD
20 hlasov
16
Július Begala, NEKA
17 hlasov
17
Attila Oravecz, MOST - HÍD
14 hlasov
18
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
19
Slavomír Borovský, DS
13 hlasov
20
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
21
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Erika Zámboriová, ŠKV
11 hlasov
23
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
24
Tibor Bráz, NEKA
10 hlasov
25
Monika Gergelová, SNS
10 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
27
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
28
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
9 hlasov
29
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
31
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Jarmila Vaňová, ŠKV
4 hlasov
34
Michal Rečka, SMER-SD
4 hlasov
35
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
36
Augustín Köteles, NAJ
4 hlasov
37
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
39
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
40
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
41
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
42
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
43
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
44
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
45
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
47
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
48
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
49
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
50
Peter Seman, KSS
2 hlasov
51
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasov
52
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
53
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
54
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
55
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
56
Peter Derevjaník, SMER-SD
1 hlasov
57
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
58
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
59
František Petro, SMER-SD
1 hlasov
60
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
61
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
62
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
63
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
64
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Július Grulyo, NEKA
66
Peter Kocai, NAJ

Volebná účasť

24,11
%
2017 1. kolo
6,21
%
2013 2. kolo
13,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,11%
2013 2. kolo 6,21%
2013 1. kolo 13,62%