vyberte rok
Černinaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
38.96%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
29.87%
Andrej Gmitter NEKA
18.18%
Miroslav Škvarek SNS
5.19%
Jozef Mihalčin ĽSNS
3.90%
Ján Garaj NEKA
2.60%
František Oľha Šanca
1.30%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

59,39
%
2017 1. kolo
2017 1. kolo 59,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Pipák, SNS
41 hlasov
2
Ondrej Mudry, SMER-SD
34 hlasov
3
Ján Ferko, SMER-SD
33 hlasov
4
Mário Perinaj, MOST - HÍD
27 hlasov
5
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Gabriela Želizňáková, NEKA
19 hlasov
7
Jozef Fedorko, SMER-SD
18 hlasov
8
Ivan Hopta, ÚSVIT
16 hlasov
9
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Pavol Brek, ÚSVIT
9 hlasov
11
Marián Kovaľ, SNS
9 hlasov
12
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
14
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Marián Paško, ÚSVIT
5 hlasov
17
Lucia Gombitová, ÚSVIT
4 hlasov
18
Tibor Focko, SMER-SD
4 hlasov
19
Michal Druga, SMER-SD
4 hlasov
20
Darina Barančíková, SOĽ
4 hlasov
21
Ondrej Chovanec, SNS
2 hlasov
22
Monika Chomová, MOST - HÍD
2 hlasov
23
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
25
Mária Cehelská, SOĽ
2 hlasov
26
Jozef Babják, SDKÚ-DS
2 hlasov
27
Peter Vorobel, SZ
1 hlasov
28
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
29
Peter Šamudovský, KSS
1 hlasov
30
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Peter Ferenc, OKS
1 hlasov
33
Marta Burdová, ŠANCA
1 hlasov
34
Štefan Behun, SNS
1 hlasov
35
Romana Porochnavá, #SIEŤ
36
Andrej Semanco, NEKA
37
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
38
Lukáš Šandor, EDS
39
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
40
Hana Loziaková, MOST - HÍD
41
Marek Hudák, ÚSVIT
42
Dušan Hrabec, NAJ
43
Stanislav Hančár, NAJ
44
Miroslav Gajdoš, NAJ
45
Marek Basala, SP
46
Jozef Bajkó, SP
47
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár