vyberte rok
Čerhovokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61.64%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23.29%
Štefan Surmánek ĽSNS
7.53%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4.79%
Oliver Petrík JĽSS
1.37%
Jaroslav Džunko NEKA
0.68%
Jarmila Tkáčová SNS
0.68%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,91
%
2017 1. kolo
19,8
%
2013 2. kolo
16,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,91%
2013 2. kolo 19,8%
2013 1. kolo 16,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER-SD
60 hlasov
2
Jozef Horváth, MOST - HÍD
53 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
53 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
36 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
34 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER-SD
29 hlasov
7
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
8
Gejza Sačko, MOST - HÍD
19 hlasov
9
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
10
Karol Pataky, MOST - HÍD
18 hlasov
11
Slavomír Illeš, NEKA
17 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
13
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
14
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
15
Peter Bačkovský, ŠKV
16 hlasov
16
Libuša Babuľaková, ŠKV
15 hlasov
17
Martin Galgoczy, NEKA
15 hlasov
18
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
19
Radoslav Rendeš, ŠKV
13 hlasov
20
Tichomír Kačo, ŠKV
13 hlasov
21
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
22
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
23
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Peter Pandy, MOST - HÍD
12 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
11 hlasov
26
Gabriel Garanič, NEKA
11 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
10 hlasov
29
Zoltán Mento, NEKA
10 hlasov
30
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
31
Michal Magnes, SNS
8 hlasov
32
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
33
Jozef Gamrát, NEKA
7 hlasov
34
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
35
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
36
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
38
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
39
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
41
Milan Malý, KSS
5 hlasov
42
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
43
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
44
Antónia Hrabská, ŠKV
5 hlasov
45
Peter Bielek, SNS
5 hlasov
46
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasov
47
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
48
Dionýz Szabó, ŠKV
3 hlasov
49
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
50
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
51
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
52
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
53
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
55
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasov
56
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
58
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
59
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
60
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
61
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
62
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
63
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
64
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
66
Viktor Palko, MOST - HÍD
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
István Takács, SMK-MKP