vyberte rok
Čenkovceokres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
55.93%
Konrád Rigó Most-Híd
23.73%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9.75%
Tibor Mikuš NEKA
8.47%
Márius Novák NP
1.69%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0.42%

Volebná účasť

26,52
%
2017 1. kolo
32,23
%
2013 2. kolo
34,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,52%
2013 2. kolo 32,23%
2013 1. kolo 34,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Menyhárt, SMK-MKP
137 hlasov
2
Csaba Orosz, SMK-MKP
100 hlasov
3
László Bacsó, SMK-MKP
99 hlasov
4
Iván Fenes, SMK-MKP
96 hlasov
5
Zoltán Hájos, SMK-MKP
88 hlasov
6
Rozália Hervay, SMK-MKP
78 hlasov
7
Ladislav Polák, SMK-MKP
63 hlasov
8
Marian Soóky, SMK-MKP
62 hlasov
9
Konrád Rigó, MOST - HÍD
60 hlasov
10
Károly Földes, NEKA
50 hlasov
11
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
49 hlasov
12
Zoltán Horváth, NEKA
48 hlasov
13
Edita Lysinová, MOST - HÍD
27 hlasov
14
Irén Sárközy, MOST - HÍD
27 hlasov
15
Ivan Seňan, MOST - HÍD
26 hlasov
16
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
17
Alexander Dakó, NEKA
25 hlasov
18
Albin Varga, MOST - HÍD
24 hlasov
19
Kristian Kovács, MOST - HÍD
21 hlasov
20
František Vangel, MOST - HÍD
21 hlasov
21
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
22
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
23
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
24
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
25
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
26
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
27
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
28
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
14 hlasov
29
Pavol Sebök, NEKA
12 hlasov
30
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
32
Jakub Nagy, SZSZO
9 hlasov
33
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
34
Richard Kmeť, SMER-SD
5 hlasov
35
Peter Súlovský, SNS
4 hlasov
36
Iveta Fajnorová, NAJ
4 hlasov
37
Emília Danišová, NAJ
4 hlasov
38
Dagmar Fuseková, NP
2 hlasov