vyberte rok
Čeľovceokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61.36%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25.00%
Rudolf Botka NP
4.55%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3.41%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.27%
Jarmila Tkáčová SNS
2.27%
Róbert Bačinský NEKA
1.14%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

21,66
%
2017 1. kolo
8,75
%
2013 2. kolo
13,8
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,66%
2013 2. kolo 8,75%
2013 1. kolo 13,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
49 hlasov
2
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
3
Rastislav Petrovič, SMER-SD
26 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
22 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
18 hlasov
6
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
7
Jozef Gamrát, NEKA
17 hlasov
8
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
9
Július Hajdu, SMER-SD
15 hlasov
10
Martin Galgoczy, NEKA
15 hlasov
11
Štefan Duč, NEKA
15 hlasov
12
Gabriel Garanič, NEKA
14 hlasov
13
Michal Magnes, SNS
12 hlasov
14
Ján Seman, ŠANCA
12 hlasov
15
Peter Bačkovský, ŠKV
10 hlasov
16
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
17
Tichomír Kačo, ŠKV
9 hlasov
18
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
19
Libuša Babuľaková, ŠKV
8 hlasov
20
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
22
Radoslav Rendeš, ŠKV
6 hlasov
23
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
24
Gejza Sačko, MOST - HÍD
5 hlasov
25
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
26
Gustáv Liszkai, SMER-SD
4 hlasov
27
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
28
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Milan Malý, KSS
3 hlasov
30
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
31
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
32
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
33
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
34
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
35
Karol Pataky, MOST - HÍD
3 hlasov
36
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
37
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
38
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
39
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
40
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
41
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
43
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
44
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
45
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
47
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
50
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
51
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
52
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
53
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
54
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
55
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Dionýz Szabó, ŠKV
57
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
58
Tibor Sáradi, SMK-MKP
59
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
60
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
61
Csaba Furik, SMK-MKP
62
Adrian Haraszti, NAJ
63
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
64
Zoltán Ilko, SMK-MKP
65
Alexander Kis-Géczi, NAJ
66
József Kopasz, SMK-MKP
67
Viktor Palko, MOST - HÍD
68
Peter Rico, MOST - HÍD
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD