vyberte rok
Cejkovokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62.46%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15.79%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8.77%
Jarmila Tkáčová SNS
3.86%
Rudolf Botka NP
3.51%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.16%
Róbert Bačinský NEKA
1.40%
Oliver Petrík JĽSS
0.70%
Lukáš Sisák KSS
0.35%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

30,13
%
2017 1. kolo
15,86
%
2013 2. kolo
24,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,13%
2013 2. kolo 15,86%
2013 1. kolo 24,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
181 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
160 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
120 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
108 hlasov
5
Peter Pandy, MOST - HÍD
104 hlasov
6
Slavomír Illeš, NEKA
93 hlasov
7
Jozef Horváth, MOST - HÍD
66 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
65 hlasov
9
Tichomír Kačo, ŠKV
63 hlasov
10
Július Hajdu, SMER-SD
38 hlasov
11
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
12
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Michal Magnes, SNS
34 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD
31 hlasov
15
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
28 hlasov
16
Libuša Babuľaková, ŠKV
27 hlasov
17
Gejza Sačko, MOST - HÍD
22 hlasov
18
Zoltán Mento, NEKA
22 hlasov
19
Peter Bačkovský, ŠKV
22 hlasov
20
Peter Bielek, SNS
22 hlasov
21
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
22
Gabriel Garanič, NEKA
17 hlasov
23
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
24
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
25
Antónia Hrabská, ŠKV
13 hlasov
26
Terézia Stanková, NEKA
13 hlasov
27
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
28
Ján Seman, ŠANCA
12 hlasov
29
Edina Kocsisová, NEKA
12 hlasov
30
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
31
Michaela Ducárová, ŠKV
11 hlasov
32
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
33
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
34
Milan Malý, KSS
10 hlasov
35
Iveta Solomonová, KSS
8 hlasov
36
Peter Rico, MOST - HÍD
8 hlasov
37
Ján Juhász, MOST - HÍD
8 hlasov
38
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
39
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
40
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
41
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
42
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Katarína Kasardová, KSS
7 hlasov
44
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
45
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
46
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
47
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
48
Zoltán Ilko, SMK-MKP
5 hlasov
49
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
50
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
51
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
52
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
53
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
54
Csilla Bálintová, SMK-MKP
4 hlasov
55
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
56
Marián Vanci, ŠKV
3 hlasov
57
István Takács, SMK-MKP
3 hlasov
58
Jozef Želinský, MOST - HÍD
3 hlasov
59
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
60
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
61
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
62
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
63
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
64
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
66
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
József Kopasz, SMK-MKP