vyberte rok
Čavojokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
75.00%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
8.33%
Štefan Škultéty NEKA
6.25%
Petra Hajšelová Sme rodina
4.17%
Nora Pániková SZS
3.13%
Igor Valko NP
2.08%
Ferdinand Vavrík NEKA
1.04%

Volebná účasť

22,79
%
2017 1. kolo
11,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,79%
2013 1. kolo 11,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
43 hlasov
2
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
31 hlasov
3
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
4
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
5
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
6
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
7
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
8
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
9
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
10
Branislav Krpelan, NEKA
19 hlasov
11
Anton Vrecko, NEKA
18 hlasov
12
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
13
Viera Beňová, NEKA
17 hlasov
14
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
15 hlasov
15
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
16
Vojtech Čičmanec, NEKA
15 hlasov
17
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Mária Šramková, NEKA
12 hlasov
20
Michal Ďureje, NEKA
12 hlasov
21
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
23
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
25
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
26
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
27
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
29
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
30
Pavol Caňo, NEKA
9 hlasov
31
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
32
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
33
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
34
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
35
Miroslav Rajčo, NEKA
8 hlasov
36
Ladislav Procházka, NEKA
8 hlasov
37
Ľubomír Dzurák, NEKA
8 hlasov
38
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
39
Eduard Prilinský, NEKA
7 hlasov
40
Tomáš Kozák, NEKA
7 hlasov
41
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
42
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
43
Dušan Ďuriš, NEKA
6 hlasov
44
Branislav Gigac, NEKA
6 hlasov
45
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
46
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
47
Tibor Čičmanec, NEKA
5 hlasov
48
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
49
Ján Madžo, DOMA DOBRE
5 hlasov
50
Alojz Vlčko, NEKA
4 hlasov
51
Martin Šujan, NEKA
4 hlasov
52
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
53
Andrej Kmotorka, NEKA
4 hlasov
54
Miroslav Dzina, NEKA
4 hlasov
55
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
56
Tomáš Grešner, NEKA
3 hlasov
57
Tomáš Tines, NEKA
3 hlasov
58
Martin Drozd, NEKA
3 hlasov
59
Jozef Otto, NEKA
3 hlasov
60
Andrej Sikora, KSS
3 hlasov
61
Jozef Franek, NEKA
3 hlasov
62
Jana Matiašková, NEKA
3 hlasov
63
Marián Mittaš, KSS
3 hlasov
64
Viera Hurtišová, KSS
2 hlasov
65
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
1 hlasov
66
Karol Herceg, KSS
1 hlasov
67
Martin Uríček, NEKA
1 hlasov
68
Ingrid Majdová, KSS
1 hlasov