vyberte rok
Cakovokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
53.49%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
32.56%
Marian Kotleba ĽSNS
4.65%
Miroslav Gálik NAS
2.33%
Martin Juhaniak NEKA
2.33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.16%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1.16%
Jozef Šimko NEKA
1.16%
Milan Urbáni SMS
1.16%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Igor Kašper NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

37,17
%
2017 1. kolo
19,43
%
2013 2. kolo
33,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,17%
2013 2. kolo 19,43%
2013 1. kolo 33,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
62 hlasov
2
Vojtech Kökény, SRK
61 hlasov
3
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
56 hlasov
4
Aladár Bari, MOST - HÍD
55 hlasov
5
Vojtech Szajkó, SRK
30 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
26 hlasov
7
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
16 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
15 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
11 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
11
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
13
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
14
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
15
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
16
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
17
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
20
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
21
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
24
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
25
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
26
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
27
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
28
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
29
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
30
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
31
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Alena Pivovarčiová, NP
33
Martin Pliešovský, SNS
34
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
35
Aneta Vargicová, SNS
36
Miroslava Vargová, NEKA
37
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
38
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
41
Roman Lebeda, NEKA
42
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Miroslava Grendelová, KSS
45
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Michal Bagačka, SMER-SD
47
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
48
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD