vyberte rok
Čaklovokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
51.67%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
24.83%
Jozef Mihalčin ĽSNS
6.50%
Pavol Gašper NEKA
3.17%
Ján Garaj NEKA
2.83%
František Oľha Šanca
2.83%
Andrej Gmitter NEKA
2.50%
František Bednár NAJ
1.67%
Miroslav Škvarek SNS
1.33%
Milan Šteiner SZS
1.17%
Jozef Šváč NP
0.83%
Eduard Markovič NEKA
0.67%

Volebná účasť

34,72
%
2017 1. kolo
32,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,72%
2013 1. kolo 32,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Bužo, EDS
290 hlasov
2
Roman Goroľ, EDS
276 hlasov
3
Jozef Baran, SMER-SD
223 hlasov
4
Peter Kocák, NEKA
215 hlasov
5
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
162 hlasov
6
Ján Ragan, NEKA
124 hlasov
7
Jozef Berta, SMER-SD
120 hlasov
8
Stanislav Obický, NEKA
109 hlasov
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
98 hlasov
10
Alfonz Kobielský, NEKA
91 hlasov
11
Michal Huňák, EDS
89 hlasov
12
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
53 hlasov
14
Ľubomír Lukič, SMER-SD
53 hlasov
15
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
16
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
17
Juraj Kuročka, SMER-SD
45 hlasov
18
Miroslav Baník, NEKA
45 hlasov
19
Štefan Hreha, SMER-SD
44 hlasov
20
Blažena Matisová, NEKA
39 hlasov
21
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
22
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
23
Dušan Vilenik, SNS
36 hlasov
24
Miroslav Kroka, NP
35 hlasov
25
Ján Laco, ŠANCA
35 hlasov
26
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
34 hlasov
27
Ivan Koščík, NEKA
25 hlasov
28
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
29
Štefan Straka, NEKA
24 hlasov
30
Miroslav Gešper, NEKA
23 hlasov
31
Marta Vagaská, SNS
22 hlasov
32
Andrej Krišanda, SNS
18 hlasov
33
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
34
Peter Treciak, NaS - ns
15 hlasov
35
Peter Novák, SNS
15 hlasov
36
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
37
Vincent Antoš, KSS
14 hlasov
38
Ľubomír Pidaný, SNS
13 hlasov
39
Samuel Bruss, NEKA
13 hlasov
40
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
41
Ondrej Hreha, SZS
12 hlasov
42
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
43
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
11 hlasov
44
Jozef Karchňak, ÚSVIT
11 hlasov
45
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
46
Zuzana Zavadská, SZ
9 hlasov
47
Ján Katriňák, RIS
8 hlasov
48
Anton Orokocký, VZDOR
7 hlasov
49
Martina Hliboká, SOĽ
6 hlasov
50
Marián Hreňo, SOĽ
6 hlasov
51
Mária Kurovská, NaS - ns
6 hlasov
52
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
53
Ján Pivovarník, SNS
4 hlasov
54
Monika Palková, SP
3 hlasov