vyberte rok
Čakanovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51.22%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32.93%
Róbert Bačinský NEKA
2.44%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.44%
Lukáš Sisák KSS
2.44%
Vladislav Stanko NEKA
2.44%
Rudolf Botka NP
1.22%
Jozef Červenák RIS
1.22%
Ján Struk SMS
1.22%
Adam Šepetka NAJ
1.22%
Jarmila Tkáčová SNS
1.22%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Štefan Surmánek ĽSNS

Volebná účasť

18,29
%
2017 1. kolo
6,91
%
2013 2. kolo
12,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,29%
2013 2. kolo 6,91%
2013 1. kolo 12,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Vojtko, KSS
24 hlasov
2
Peter Derevjaník, SMER-SD
24 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
20 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
6
Erika Zámboriová, ŠKV
15 hlasov
7
Pavol Lehotský, NEKA
13 hlasov
8
Jarmila Vaňová, ŠKV
13 hlasov
9
Slavomír Horváth, SNS
12 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Ondrej Bernát, SMER-SD
11 hlasov
12
Radoslav Hodor, NEKA
11 hlasov
13
Vojtech Farkaš, NEKA
9 hlasov
14
Mária Dulovičová, NEKA
9 hlasov
15
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Tomáš Suchý, ŠANCA
8 hlasov
17
Michal Rečka, SMER-SD
8 hlasov
18
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
21
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
22
Ivan Hriczko, ŠKV
5 hlasov
23
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
24
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
27
Peter Seman, KSS
3 hlasov
28
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
29
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
30
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
31
Vlastimil Lakatoš, NEKA
2 hlasov
32
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
33
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
35
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
36
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
37
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
38
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
39
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
40
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
41
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
42
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
43
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
44
Slavomír Borovský, DS
45
Peter Kocai, NAJ
46
Ján Horváth, NEKA
47
Július Pelegrin, NEKA
48
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
49
Tamás Iván, SMK-MKP
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
51
Anton Király, SMK-MKP
52
Alexander Horváth, MOST - HÍD
53
István Zachariaš, SMK-MKP
54
Július Grulyo, NEKA
55
Attila Oravecz, MOST - HÍD
56
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
57
Ján Serbin, NEKA
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
59
Csaba Simkó, SMK-MKP
60
László Köteles, SMK-MKP
61
Augustín Köteles, NAJ
62
Gábor Szalay, SMK-MKP
63
Rudolf Varga, VZDOR
64
Gabriel Böhm, NEKA
65
Július Begala, NEKA
66
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ