vyberte rok
Čakaokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
45.71%
Milan Uhrík ĽSNS
18.10%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
17.14%
Peter Oremus NEKA
12.38%
Renáta Kolenčíková NEKA
3.81%
Iván Farkas SMK
1.90%
Ján Marko NP
0.95%
Ľászló Hajdu MKDA

Volebná účasť

16,61
%
2017 1. kolo
9,02
%
2013 2. kolo
12,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,61%
2013 2. kolo 9,02%
2013 1. kolo 12,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
2
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
3
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
5
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
6
Igor Éder, NEKA
22 hlasov
7
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
8
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
10
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
11
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
13
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
14
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
15
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
16
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
17
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
20
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
21
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
22
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
23
Zita Cseri, NEKA
10 hlasov
24
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Ondrej Juhász, NEKA
10 hlasov
26
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
27
Igor Varga, NEKA
9 hlasov
28
Erika Sulinová, NEKA
9 hlasov
29
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
9 hlasov
30
Igor Gogora, NEKA
8 hlasov
31
Ján Hamar, KSS
8 hlasov
32
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
33
Ján Krtík, NEKA
7 hlasov
34
Marianna Šedivá, NEKA
6 hlasov
35
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
36
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
37
Miroslav Kamenský, KSS
4 hlasov
38
Tibor Csenger, SMK-MKP
3 hlasov
39
Ján Kútik, KSS
3 hlasov
40
Michal Ivanický, KSS
2 hlasov
41
Pál Zachar, NEKA
2 hlasov
42
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov
43
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov
44
Peter Köpöncei, SMK-MKP
45
Beáta Kiss, SMK-MKP
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko