vyberte rok
Čajkovokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
38.51%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
26.72%
Milan Uhrík ĽSNS
18.10%
Peter Oremus NEKA
12.64%
Renáta Kolenčíková NEKA
3.16%
Ján Marko NP
0.57%
Iván Farkas SMK
0.29%
Ľászló Hajdu MKDA

Volebná účasť

42,45
%
2017 1. kolo
33,6
%
2013 2. kolo
37,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,45%
2013 2. kolo 33,6%
2013 1. kolo 37,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
183 hlasov
2
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
141 hlasov
3
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
114 hlasov
4
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
110 hlasov
5
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
105 hlasov
6
Igor Varga, NEKA
94 hlasov
7
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
90 hlasov
8
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
84 hlasov
9
Ján Krtík, NEKA
83 hlasov
10
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
73 hlasov
11
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
12
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
71 hlasov
13
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
14
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
69 hlasov
15
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
64 hlasov
16
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
17
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
18
Igor Éder, NEKA
58 hlasov
19
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
20
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
21
Erika Sulinová, NEKA
50 hlasov
22
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
23
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
24
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
25
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
26
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
27
Igor Gogora, NEKA
32 hlasov
28
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
29
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
30
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
31
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
32
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
33
Ján Hamar, KSS
14 hlasov
34
Pál Zachar, NEKA
13 hlasov
35
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
36
Michal Ivanický, KSS
11 hlasov
37
Miroslav Kamenský, KSS
7 hlasov
38
Ján Kútik, KSS
5 hlasov
39
Ladislav Vörös, KSS
4 hlasov
40
Zita Cseri, NEKA
3 hlasov
41
Tibor Csenger, SMK-MKP
2 hlasov
42
Ondrej Juhász, NEKA
2 hlasov
43
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
2 hlasov
44
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
45
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov
46
Peter Köpöncei, SMK-MKP