vyberte rok
Čadcaokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
45.61%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35.21%
Peter Sagan ĽSNS
7.86%
Marián Murín NEKA
5.27%
Ján Mikolaj SNS
2.32%
Anton Martvoň NEKA
2.07%
Peter Cibulka NEKA
0.90%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0.49%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0.27%

Volebná účasť

27,96
%
2017 1. kolo
20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,96%
2013 1. kolo 20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Šenfeld, NEKA
2185 hlasov
2
Milan Gura, SMER-SD
1867 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER-SD
1775 hlasov
4
Marcel Šulo, NEKA
1446 hlasov
5
František Kučák, SMER-SD
1224 hlasov
6
Jozef Grapa, SMER-SD
1216 hlasov
7
Jozef Marec, NEKA
1210 hlasov
8
Peter Strapáč, NEKA
1067 hlasov
9
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1005 hlasov
10
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
991 hlasov
11
Jaroslav Velička, NEKA
942 hlasov
12
Slavomír Kupka, SNS
776 hlasov
13
Jozef Cech, SMER-SD
733 hlasov
14
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
694 hlasov
15
Andrea Šimurdová, NEKA
668 hlasov
16
Anton Heglas, NEKA
611 hlasov
17
Vladimír Malík, NaS - ns
567 hlasov
18
Renáta Majchráková, NEKA
562 hlasov
19
Dana Jantulíková, NEKA
507 hlasov
20
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
501 hlasov
21
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
496 hlasov
22
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
482 hlasov
23
Peter Kurňava, NEKA
453 hlasov
24
Juraj Hlavatý, SMER-SD
447 hlasov
25
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
396 hlasov
26
Milan Pišček, SNS
389 hlasov
27
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
371 hlasov
28
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
365 hlasov
29
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
357 hlasov
30
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
320 hlasov
31
Martin Pavlík, NEKA
315 hlasov
32
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
313 hlasov
33
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
292 hlasov
34
Anton Varecha, SMER-SD
287 hlasov
35
Ľubomír Golis, SNS
280 hlasov
36
David Kulla, NEKA
268 hlasov
37
Eleonóra Nekorancová, NEKA
267 hlasov
38
Marta Cyprichová, ŠANCA
251 hlasov
39
Jozef Balačin, NEKA
235 hlasov
40
Martin Birka, NEKA
219 hlasov
41
Jozef Kajánek, KSS
182 hlasov
42
Iveta Špaldoňová, SZS
126 hlasov
43
Rastislav Gajdoš, KSS
117 hlasov
44
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
109 hlasov
45
Michal Balačin, NEKA
87 hlasov
46
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
78 hlasov
47
Štefan Kompánek, NEKA
49 hlasov