vyberte rok
Bzovská Lehôtkaokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
61.11%
Igor Kašper NEKA
22.22%
Marian Kotleba ĽSNS
11.11%
Miroslav Gálik NAS
2.78%
Martin Juhaniak NEKA
2.78%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

33,96
%
2017 1. kolo
33,94
%
2013 2. kolo
34,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,96%
2013 2. kolo 33,94%
2013 1. kolo 34,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Družbacký, SMER-SD
15 hlasov
2
Jozef Ježík, SMER-SD
14 hlasov
3
Miroslav Náhlik, SMER-SD
12 hlasov
4
Miroslav Kusein, SMER-SD
11 hlasov
5
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
11 hlasov
6
Milan Čarnoký, NEKA
9 hlasov
7
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
8
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
9
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Jozef Bakša, NEKA
4 hlasov
11
Peter Košík, NEKA
4 hlasov
12
Samir Moumani, NEKA
4 hlasov
13
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
14
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
15
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
16
Matej Snopko, NEKA
3 hlasov
17
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Alžbeta Staníková, NEKA
3 hlasov
19
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
20
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Miroslav Gálik, NaS - ns
2 hlasov
22
Peter Hričina, NEKA
2 hlasov
23
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
24
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
25
Róbert Vasil, NEKA
2 hlasov
26
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
27
Rastislav Bobor, KSS
1 hlasov
28
Róbert Hraško, ŠANCA
1 hlasov
29
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
30
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
31
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Igor Šufliarsky, SNS
1 hlasov
34
Viktoria Vonkomerová, HZD
1 hlasov
35
Albín Geršič, HZD
36
Slavomír Hanuska, SNS
37
Marek Kabát, NaS - ns
38
Vladimír Neumann, VZDOR