vyberte rok
Bystričanyokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
54.34%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
23.12%
Štefan Škultéty NEKA
9.54%
Petra Hajšelová Sme rodina
4.34%
Ferdinand Vavrík NEKA
4.05%
Nora Pániková SZS
2.31%
Igor Valko NP
2.31%

Volebná účasť

22,85
%
2017 1. kolo
19,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,85%
2013 1. kolo 19,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Ďuriš, NEKA
133 hlasov
2
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
105 hlasov
3
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
98 hlasov
4
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
83 hlasov
5
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
6
Mária Šramková, NEKA
76 hlasov
7
Viera Beňová, NEKA
75 hlasov
8
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
75 hlasov
9
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
74 hlasov
10
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
11
Branislav Gigac, NEKA
62 hlasov
12
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
13
Michal Ďureje, NEKA
57 hlasov
14
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
55 hlasov
15
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
16
Ladislav Procházka, NEKA
51 hlasov
17
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
18
Martin Drozd, NEKA
50 hlasov
19
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
20
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
21
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
22
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
23
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
24
Pavol Caňo, NEKA
42 hlasov
25
Vojtech Čičmanec, NEKA
39 hlasov
26
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
27
Tibor Čičmanec, NEKA
37 hlasov
28
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
37 hlasov
29
Alojz Vlčko, NEKA
37 hlasov
30
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
31
Branislav Krpelan, NEKA
34 hlasov
32
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
33
Tomáš Kozák, NEKA
34 hlasov
34
Jana Matiašková, NEKA
33 hlasov
35
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
36
Andrej Kmotorka, NEKA
32 hlasov
37
Jozef Otto, NEKA
30 hlasov
38
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
39
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
40
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
41
Tomáš Tines, NEKA
26 hlasov
42
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
43
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
44
Martin Šujan, NEKA
23 hlasov
45
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
46
Jozef Franek, NEKA
21 hlasov
47
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
48
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
49
Viera Hurtišová, KSS
18 hlasov
50
Anton Vrecko, NEKA
18 hlasov
51
Ľubomír Dzurák, NEKA
17 hlasov
52
Miroslav Rajčo, NEKA
16 hlasov
53
Ján Madžo, DOMA DOBRE
15 hlasov
54
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
15 hlasov
55
Tomáš Grešner, NEKA
14 hlasov
56
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
57
Martin Uríček, NEKA
14 hlasov
58
Miroslav Dzina, NEKA
12 hlasov
59
Eduard Prilinský, NEKA
12 hlasov
60
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
12 hlasov
61
Karol Herceg, KSS
11 hlasov
62
Ingrid Majdová, KSS
10 hlasov
63
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
64
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
65
Marián Mittaš, KSS
5 hlasov
66
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
2 hlasov
68
Igor Sojka, KSS
1 hlasov