vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51,16%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30,23%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,65%
Jarmila Tkáčová SNS
4,65%
Róbert Bačinský NEKA
2,33%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,33%
Oliver Petrík JĽSS
2,33%
Adam Šepetka NAJ
2,33%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Hajdu, SMER-SD
14 hlasov
2
Rastislav Petrovič, SMER-SD
11 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
11 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER-SD
11 hlasov
5
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
6
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
7
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
8
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
9
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
10
Radoslav Rendeš, ŠKV
6 hlasov
11
Róbert Puci, SMER-SD
5 hlasov
12
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
13
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
16
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Štefan Kandráč, NP
4 hlasov
18
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
19
Jozef Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
20
Karol Pataky, MOST - HÍD
4 hlasov
21
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
22
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
23
Štefan Duč, NEKA
3 hlasov
24
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
25
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
27
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
28
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
29
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
33
Edina Kocsisová, NEKA
2 hlasov
34
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
38
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasov
39
Jozef Gamrát, NEKA
2 hlasov
40
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
41
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
42
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
43
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
45
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
46
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
47
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
48
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
49
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
50
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
51
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Ján Juhász, MOST - HÍD
55
Adrian Haraszti, NAJ
56
Csaba Furik, SMK-MKP
57
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
58
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
59
Katarína Kasardová, KSS
60
Alexander Kis-Géczi, NAJ
61
József Kopasz, SMK-MKP
62
Milan Malý, KSS
63
Zoltán Mento, NEKA
64
Viktor Palko, MOST - HÍD
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
66
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
67
Iveta Solomonová, KSS
68
Csilla Bálintová, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP

Volebná účasť

35,65
%
2017 1. kolo
17,18
%
2013 2. kolo
31,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,65%
2013 2. kolo 17,18%
2013 1. kolo 31,53%