vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
48,48%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39,39%
Róbert Bačinský NEKA
3,03%
Jozef Bobík NEKA
3,03%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,03%
Jarmila Tkáčová SNS
3,03%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
14 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
4
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
6 hlasov
6
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
7
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
9
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
10
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
11
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
13
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
14
Jarmila Vaňová, ŠKV
3 hlasov
15
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
3 hlasov
17
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
18
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
19
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Martina Dutková, NEKA
3 hlasov
22
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
23
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
24
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
25
Radoslav Hodor, NEKA
2 hlasov
26
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
28
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
30
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
31
Peter Seman, KSS
1 hlasov
32
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
33
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
36
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
37
István Zachariaš, SMK-MKP
38
Alexander Horváth, MOST - HÍD
39
Ján Horváth, NEKA
40
Jozef Hric, KSS
41
Tamás Iván, SMK-MKP
42
Július Grulyo, NEKA
43
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
44
Mária Dulovičová, NEKA
45
Gabriel Böhm, NEKA
46
Július Beluscsák, NEKA
47
Július Begala, NEKA
48
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
49
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
51
Alexander Képes, SMK-MKP
52
Rudolf Varga, VZDOR
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
54
Tomáš Suchý, ŠANCA
55
Anetta Strýčková, NEKA
56
Csaba Simkó, SMK-MKP
57
Július Pelegrin, NEKA
58
Attila Oravecz, MOST - HÍD
59
Vlastimil Lakatoš, NEKA
60
Mária Lacková, NEKA
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
62
László Köteles, SMK-MKP
63
Augustín Köteles, NAJ
64
Ervín Kompuš, NAJ
65
Peter Kocai, NAJ
66
Anton Király, SMK-MKP

Volebná účasť

46,47
%
2017 1. kolo
23,52
%
2013 2. kolo
28,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,47%
2013 2. kolo 23,52%
2013 1. kolo 28,98%