vyberte rok
Bulharyokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
24.49%
Jozef Šimko NEKA
16.33%
Igor Kašper NEKA
14.29%
Marian Kotleba ĽSNS
14.29%
Martin Juhaniak NEKA
8.16%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
6.12%
Miroslav Gálik NAS
4.08%
Milan Urbáni SMS
4.08%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4.08%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2.04%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2.04%
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

25,11
%
2017 1. kolo
37
%
2013 2. kolo
44,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,11%
2013 2. kolo 37%
2013 1. kolo 44,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
34 hlasov
2
Péter Csúsz, SMK-MKP
32 hlasov
3
László Kerekes, SMK-MKP
25 hlasov
4
Péter György, SMK-MKP
22 hlasov
5
Attila Agócs, MOST - HÍD
20 hlasov
6
Zoltán Balog, NEKA
18 hlasov
7
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
17 hlasov
8
István Mázik, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
9
Jozef Bari, SRK
7 hlasov
10
Július Čipčala, SRK
5 hlasov
11
Karol Ferencz, MOST - HÍD
5 hlasov
12
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
5 hlasov
13
Tibor Tóth, MOST - HÍD
5 hlasov
14
Branislav Hámorník, SMER-SD
4 hlasov
15
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Ján Mičuda, SMER-SD
3 hlasov
17
Pavol Baculík, NEKA
3 hlasov
18
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Juraj Pelč, NEKA
2 hlasov
20
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
21
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
22
Jana Haláková, SMER-SD
2 hlasov
23
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
24
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
25
Lukáš Čavoj, NEKA
1 hlasov
26
Pavel Greksa, NEKA
1 hlasov
27
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
30
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
31
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Denisa Nincová, NEKA
1 hlasov
33
Pavol Križo, SNS
34
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
35
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
36
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Rudolf Slivka, SNS
38
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
39
Ján Svoreň, KSS
40
Marian Šulek, KSS
41
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
42
Lucia Kašiarová, KSS
43
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
44
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...