vyberte rok
Budináokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
35.45%
Marian Kotleba ĽSNS
28.18%
Pavel Greksa NEKA
20.91%
Igor Kašper NEKA
8.18%
Miroslav Gálik NAS
2.73%
Milan Urbáni SMS
1.82%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.91%
Martin Juhaniak NEKA
0.91%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.91%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

55,22
%
2017 1. kolo
62,32
%
2013 2. kolo
44,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,22%
2013 2. kolo 62,32%
2013 1. kolo 44,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Hámorník, SMER-SD
56 hlasov
2
Jana Haláková, SMER-SD
48 hlasov
3
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
37 hlasov
4
Pavel Greksa, NEKA
34 hlasov
5
Ján Mičuda, SMER-SD
33 hlasov
6
Rudolf Slivka, SNS
30 hlasov
7
Juraj Pelč, NEKA
26 hlasov
8
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
9
Pavol Baculík, NEKA
18 hlasov
10
Denisa Nincová, NEKA
16 hlasov
11
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
12
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
13
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
14
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
10 hlasov
15
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Lukáš Čavoj, NEKA
7 hlasov
17
Pavol Križo, SNS
7 hlasov
18
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
19
Attila Agócs, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
21
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Lucia Kašiarová, KSS
4 hlasov
24
Ján Svoreň, KSS
4 hlasov
25
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
26
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
28
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
29
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
30
Péter Csúsz, SMK-MKP
1 hlasov
31
Július Čipčala, SRK
1 hlasov
32
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
33
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
34
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
35
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
36
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
37
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
38
Zoltán Balog, NEKA
39
Jozef Bari, SRK
40
László Kerekes, SMK-MKP
41
Štefan Kertész, MOST - HÍD
42
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
43
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD