vyberte rok
Budimírokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49.84%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
40.45%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.24%
Róbert Bačinský NEKA
2.59%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.62%
Jaroslav Džunko NEKA
0.97%
Lukáš Sisák KSS
0.32%
Vladislav Stanko NEKA
0.32%
Adam Šepetka NAJ
0.32%
Jarmila Tkáčová SNS
0.32%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

32,43
%
2017 1. kolo
15,24
%
2013 2. kolo
33,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,43%
2013 2. kolo 15,24%
2013 1. kolo 33,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
158 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
84 hlasov
3
Anton Medvec, NEKA
79 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
6
Michal Rečka, SMER-SD
64 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
9
Peter Derevjaník, SMER-SD
58 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
11
Ondrej Bernát, SMER-SD
48 hlasov
12
Martina Dutková, NEKA
38 hlasov
13
Erika Zámboriová, ŠKV
37 hlasov
14
Jarmila Vaňová, ŠKV
37 hlasov
15
Roland Szabó, SMER-SD
35 hlasov
16
Radoslav Hodor, NEKA
28 hlasov
17
Pavol Lehotský, NEKA
27 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
24 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
22 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
21
Miloš Barcal, NEKA
20 hlasov
22
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
23
Anetta Strýčková, NEKA
18 hlasov
24
Vojtech Farkaš, NEKA
18 hlasov
25
Slavomír Horváth, SNS
17 hlasov
26
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
27
Mária Dulovičová, NEKA
15 hlasov
28
Vlastimil Lakatoš, NEKA
14 hlasov
29
Július Beluscsák, NEKA
14 hlasov
30
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
31
Július Pelegrin, NEKA
13 hlasov
32
Ján Serbin, NEKA
13 hlasov
33
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
34
Tomáš Suchý, ŠANCA
11 hlasov
35
Mária Lacková, NEKA
11 hlasov
36
Slavomír Borovský, DS
10 hlasov
37
Július Begala, NEKA
9 hlasov
38
Elena Fialková, MOST - HÍD
8 hlasov
39
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
8 hlasov
40
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
41
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
42
Tibor Bráz, NEKA
6 hlasov
43
Peter Kocai, NAJ
6 hlasov
44
Jozef Krešák, ŠANCA
6 hlasov
45
Gábor Szalay, SMK-MKP
6 hlasov
46
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
47
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
5 hlasov
48
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
49
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
51
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
52
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
53
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
54
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
55
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
56
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
58
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
59
Peter Seman, KSS
2 hlasov
60
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
61
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
62
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
63
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
64
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
65
László Köteles, SMK-MKP
66
Csaba Simkó, SMK-MKP