vyberte rok
Bučanyokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
55.64%
Tibor Mikuš NEKA
37.75%
Jaroslav Cehlárik NEKA
3.43%
Márius Novák NP
1.72%
József Berényi SMK
0.98%
Konrád Rigó Most-Híd
0.49%

Volebná účasť

21,51
%
2017 1. kolo
13,32
%
2013 2. kolo
11,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,51%
2013 2. kolo 13,32%
2013 1. kolo 11,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
112 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
3
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
88 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
6
Augustín Hambálek, SMER-SD
75 hlasov
7
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
8
Marián Galbavý, NEKA
66 hlasov
9
Matej Lančarič, NEKA
62 hlasov
10
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
61 hlasov
11
Štefan Krištofík, SMER-SD
60 hlasov
12
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
13
Karol Zachar, SMER-SD
57 hlasov
14
Marek Neštický, NEKA
55 hlasov
15
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
16
Tibor Pekarčík, NEKA
52 hlasov
17
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
18
Július Zemko, SMER-SD
50 hlasov
19
Ľubomír Antal, SMER-SD
49 hlasov
20
Vladimír Púčik, SMER-SD
49 hlasov
21
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
22
Marta Gubrická, SMER-SD
47 hlasov
23
Jozef Klokner, NEKA
42 hlasov
24
Martin Uhlík, NEKA
41 hlasov
25
Jaroslav Cehlárik, NEKA
41 hlasov
26
Peter Sloboda, NEKA
39 hlasov
27
Šimon Štefunko, NEKA
38 hlasov
28
Valburga Lobotková, SMER-SD
33 hlasov
29
Jozef Koricina, NEKA
31 hlasov
30
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
31
Juraj Novota, NEKA
30 hlasov
32
Iveta Bakičová, NEKA
28 hlasov
33
Bystrík Stanko, NEKA
27 hlasov
34
Norbert Halász, NEKA
26 hlasov
35
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
36
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
37
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
38
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
39
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
40
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
41
Marcel Behro, NEKA
19 hlasov
42
Peter Chmela, NEKA
17 hlasov
43
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
44
Jozef Pobiecký, NEKA
15 hlasov
45
Peter Haščík, NEKA
15 hlasov
46
Viera Gbelcová, SNS
13 hlasov
47
Elena Kátlovská, NEKA
13 hlasov
48
Vladimír Kozmál, SNS
11 hlasov
49
Zuzana Frišová, DOST
11 hlasov
50
Jakub Mišek, NEKA
11 hlasov
51
Anna Šimončičová, SNS
10 hlasov
52
Jaroslav Jánoš, NEKA
10 hlasov
53
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
54
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
9 hlasov
55
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
56
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
57
Peter Sita, NEKA
7 hlasov
58
Peter Bartovič, MOST - HÍD
7 hlasov
59
Martin Ostrovský, SNS
7 hlasov
60
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
7 hlasov
61
Juraj Janček, DOMA DOBRE
6 hlasov
62
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
5 hlasov
63
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
5 hlasov
64
Pavol Gabriška, DOST
4 hlasov
65
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
66
Norbert Pavlovič, KSS
4 hlasov
67
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ