vyberte rok
Brezinyokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
44.80%
Marian Kotleba ĽSNS
28.00%
Martin Juhaniak NEKA
12.80%
Igor Kašper NEKA
7.20%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.60%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.60%
Miroslav Gálik NAS
0.80%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.80%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.80%
Alena Piovarčiová NP
0.80%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.80%
Pavel Greksa NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

42,95
%
2017 1. kolo
38,32
%
2013 2. kolo
30,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,95%
2013 2. kolo 38,32%
2013 1. kolo 30,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Družbacký, SMER-SD
37 hlasov
2
Miroslav Kusein, SMER-SD
34 hlasov
3
Jozef Ježík, SMER-SD
32 hlasov
4
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
29 hlasov
5
Marek Kabát, NaS - ns
25 hlasov
6
Milan Čarnoký, NEKA
18 hlasov
7
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
8
Matej Snopko, NEKA
18 hlasov
9
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
10
Peter Košík, NEKA
17 hlasov
11
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Miroslav Náhlik, SMER-SD
15 hlasov
13
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
14
Samir Moumani, NEKA
14 hlasov
15
Miroslav Gálik, NaS - ns
13 hlasov
16
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
17
Igor Šufliarsky, SNS
10 hlasov
18
Alžbeta Staníková, NEKA
10 hlasov
19
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
21
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
Peter Hričina, NEKA
8 hlasov
23
Jozef Bakša, NEKA
7 hlasov
24
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
25
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Slavomír Hanuska, SNS
6 hlasov
27
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
28
Róbert Vasil, NEKA
5 hlasov
29
Rastislav Bobor, KSS
5 hlasov
30
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
31
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
32
Albín Geršič, HZD
4 hlasov
33
Vladimír Neumann, VZDOR
3 hlasov
34
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
35
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
36
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
37
Viktoria Vonkomerová, HZD
2 hlasov
38
Róbert Hraško, ŠANCA
1 hlasov