vyberte rok
Brezinaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53.08%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19.23%
Jarmila Tkáčová SNS
6.92%
Róbert Bačinský NEKA
4.62%
Lukáš Sisák KSS
3.85%
Jozef Bobík NEKA
3.08%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3.08%
Oliver Petrík JĽSS
2.31%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.31%
Vladislav Stanko NEKA
0.77%
Adam Šepetka NAJ
0.77%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

25,04
%
2017 1. kolo
9,33
%
2013 2. kolo
12,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,04%
2013 2. kolo 9,33%
2013 1. kolo 12,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Mondiková, SMER-SD
55 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
51 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
50 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
49 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER-SD
45 hlasov
6
Karol Pataky, MOST - HÍD
33 hlasov
7
Michal Magnes, SNS
28 hlasov
8
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
9
Radoslav Rendeš, ŠKV
22 hlasov
10
Slavomír Illeš, NEKA
18 hlasov
11
Peter Bačkovský, ŠKV
17 hlasov
12
Libuša Babuľaková, ŠKV
15 hlasov
13
Martin Galgoczy, NEKA
12 hlasov
14
Antónia Hrabská, ŠKV
11 hlasov
15
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Tichomír Kačo, ŠKV
9 hlasov
17
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
19
Jozef Gamrát, NEKA
9 hlasov
20
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
21
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
22
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Štefan Duč, NEKA
7 hlasov
25
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Jozef Horváth, MOST - HÍD
7 hlasov
27
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
28
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
31
Gejza Sačko, MOST - HÍD
6 hlasov
32
Ján Seman, ŠANCA
6 hlasov
33
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
35
Peter Pandy, MOST - HÍD
5 hlasov
36
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
37
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
38
Peter Bielek, SNS
5 hlasov
39
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
41
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
43
Gustáv Liszkai, SMER-SD
4 hlasov
44
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
45
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
46
Jozef Želinský, MOST - HÍD
3 hlasov
47
Milan Malý, KSS
3 hlasov
48
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
49
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasov
50
Viktor Palko, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
52
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
53
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
54
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
59
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
60
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
61
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
62
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
63
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
64
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
65
Csilla Bálintová, SMK-MKP
66
Marta Hrobová, ÚSVIT
67
József Kopasz, SMK-MKP
68
Dionýz Szabó, ŠKV
69
Marián Vanci, ŠKV