vyberte rok
Brehovokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
68.47%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
19.82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
7.21%
Róbert Bačinský NEKA
1.80%
Jozef Bobík NEKA
0.90%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.90%
Adam Šepetka NAJ
0.90%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

25,15
%
2017 1. kolo
9,76
%
2013 2. kolo
16,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,15%
2013 2. kolo 9,76%
2013 1. kolo 16,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
46 hlasov
2
Zoltán Ilko, SMK-MKP
41 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
36 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
34 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
34 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
33 hlasov
7
Róbert Puci, SMER-SD
33 hlasov
8
István Takács, SMK-MKP
33 hlasov
9
Peter Pandy, MOST - HÍD
27 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER-SD
27 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
25 hlasov
12
Csilla Bálintová, SMK-MKP
20 hlasov
13
Tibor Sáradi, SMK-MKP
20 hlasov
14
Július Hajdu, SMER-SD
19 hlasov
15
Tichomír Kačo, ŠKV
18 hlasov
16
Dionýz Szabó, ŠKV
18 hlasov
17
Jozef Želinský, MOST - HÍD
18 hlasov
18
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
19
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
20
Michaela Ducárová, ŠKV
13 hlasov
21
Gabriel Garanič, NEKA
13 hlasov
22
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
23
Gustáv Liszkai, SMER-SD
9 hlasov
24
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
25
Ján Juhász, MOST - HÍD
7 hlasov
26
Edina Kocsisová, NEKA
7 hlasov
27
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
28
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
31
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
32
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
33
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
34
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
35
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
36
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
37
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
38
Slavomír Illeš, NEKA
4 hlasov
39
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
41
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
42
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
43
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
44
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
45
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
46
Milan Malý, KSS
3 hlasov
47
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
48
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
49
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
50
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
52
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
55
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
56
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
57
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
58
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
60
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
61
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
62
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
63
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
64
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
66
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
67
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
Terézia Stanková, NEKA