Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
68,47%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
19,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
7,21%
Róbert Bačinský NEKA
1,80%
Jozef Bobík NEKA
0,90%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,90%
Adam Šepetka NAJ
0,90%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
46 hlasov
2
Zoltán Ilko, SMK-MKP
41 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
36 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
34 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
34 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
33 hlasov
7
István Takács, SMK-MKP
33 hlasov
8
Róbert Puci, SMER-SD
33 hlasov
9
Peter Pandy, MOST - HÍD
27 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER-SD
27 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
25 hlasov
12
Tibor Sáradi, SMK-MKP
20 hlasov
13
Csilla Bálintová, SMK-MKP
20 hlasov
14
Július Hajdu, SMER-SD
19 hlasov
15
Dionýz Szabó, ŠKV
18 hlasov
16
Jozef Želinský, MOST - HÍD
18 hlasov
17
Tichomír Kačo, ŠKV
18 hlasov
18
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
19
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
20
Gabriel Garanič, NEKA
13 hlasov
21
Michaela Ducárová, ŠKV
13 hlasov
22
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
23
Gustáv Liszkai, SMER-SD
9 hlasov
24
Ján Juhász, MOST - HÍD
7 hlasov
25
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
26
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
27
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
28
Edina Kocsisová, NEKA
7 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
31
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
32
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
33
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
34
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
35
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
36
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
37
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
38
Slavomír Illeš, NEKA
4 hlasov
39
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
40
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
41
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
42
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
45
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Milan Malý, KSS
3 hlasov
48
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
49
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
50
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
51
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
52
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
54
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
55
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
56
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
57
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
58
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
60
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
61
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
62
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
63
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
64
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
66
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
67
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
Terézia Stanková, NEKA

Volebná účasť

25,15
%
2017 1. kolo
9,76
%
2013 2. kolo
16,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,15%
2013 2. kolo 9,76%
2013 1. kolo 16,77%