vyberte rok
Braväcovookres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
41.83%
Martin Juhaniak NEKA
28.37%
Marian Kotleba ĽSNS
18.27%
Igor Kašper NEKA
8.17%
Milan Urbáni SMS
1.44%
Alena Piovarčiová NP
0.96%
Miroslav Gálik NAS
0.48%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.48%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

36,86
%
2017 1. kolo
28,24
%
2013 2. kolo
30,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,86%
2013 2. kolo 28,24%
2013 1. kolo 30,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
147 hlasov
2
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
95 hlasov
3
Martin Juhaniak, NEKA
80 hlasov
4
Daniel Struhár, NEKA
59 hlasov
5
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
49 hlasov
6
Miroslav Fašang, NEKA
43 hlasov
7
Andrej Barančok, NEKA
38 hlasov
8
Jaroslav Demian, SMER-SD
31 hlasov
9
Andrea Kirschová, NEKA
31 hlasov
10
Martin Ridzoň, NEKA
29 hlasov
11
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
12
Jozef Tokár, NEKA
27 hlasov
13
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
23 hlasov
14
Vratko Strmeň, NEKA
17 hlasov
15
Marian Pavúk, NEKA
16 hlasov
16
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
17
Roman Švantner, DOMA DOBRE
15 hlasov
18
Ingrid Poliaková, SNS
14 hlasov
19
Ivan Brozman, NEKA
13 hlasov
20
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
21
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
22
Jerguš Ridzoň, NEKA
12 hlasov
23
Peter Bánik, SNS
11 hlasov
24
Ján Račák, SMER-SD
11 hlasov
25
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Marcel Pollák, SNS
9 hlasov
27
Zuzana Kúdelková, KSS
8 hlasov
28
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Bohuslav Nemky, SMER-SD
7 hlasov
30
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
31
Milan Belko, NEKA
5 hlasov
32
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
33
Michal Kantor, SZS
5 hlasov
34
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Ivan Bobák, SZS
3 hlasov
36
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
37
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
38
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
39
Andrej Majerík, VZDOR
1 hlasov
40
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
41
Juraj Uhrin, NEKA
1 hlasov
42
Jozef Harvan, SRK
43
Peter Ondriaš, ŠANCA