vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Droba ZZ, OKS, SMK, NOVA, OĽaNO, SaS
24,02%
Rudolf Kusý NEKA
20,08%
Milan Ftáčnik NEKA
17,89%
Ján Mrva NEKA
14,46%
Pavol Frešo NEKA
8,48%
Daniel Krajcer SZ, Skok, Most-Híd
7,60%
Ľubomír Huďo NEKA
2,96%
Jozef Uhler NEKA
1,80%
Natália Hanulíková SZS
0,65%
Martin Jakubec NEKA
0,54%
Lukáš Parízek SNS
0,35%
Jalal Suleiman KSS
0,27%
Jozef Danko NEKA
0,26%
Andrej Trnovec SĽSAH
0,25%
Rastislav Blaško (odstúpil) NEKA
0,22%
Milan Lopašovský SMS
0,08%
Ľubomír Kolárik SZaSZO
0,07%
Marián Leinerovič NP
0,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Pekár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 722 hlasov
2
Martin Chren, NEKA
6 683 hlasov
3
Ján Buocik, NEKA
6 045 hlasov
4
Martin Patoprstý, NEKA
4 937 hlasov
5
Igor Adamec, NEKA
4 869 hlasov
6
Marek Machata, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 449 hlasov
7
Kamil Bodnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 386 hlasov
8
Branislav Kaliský, NEKA
4 384 hlasov
9
Janka Šípošová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 379 hlasov
10
Vladimír Sloboda, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 944 hlasov
11
Petra Palenčárová, NEKA
3 327 hlasov
12
Lucia Štasselová, NEKA
3 126 hlasov
13
Slavomír Drozd, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
3 125 hlasov
14
Ľubomír Ščasný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 902 hlasov
15
Monika Kozelová, NEKA
2 456 hlasov
16
Anna Reinerová, NEKA
2 249 hlasov
17
Marcela Kulifajová, NEKA
2 143 hlasov
18
Maroš Mačuha, NEKA
2 116 hlasov
19
Sylvia Beňová, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
2 075 hlasov
20
Adam Greksa, NEKA
2 047 hlasov
21
Tomáš Alscher, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1 943 hlasov
22
Martina Fondrková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1 807 hlasov
23
Kristína Biháriová, SZSZO
1 590 hlasov
24
Marián Gajdoš, #SIEŤ
1 547 hlasov
25
Jozef Matúšek, NEKA
1 410 hlasov
26
Natália Grausová, ĽS Naše Slovensko
1 304 hlasov
27
Petra Demková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1 092 hlasov
28
Roman Blanár, ĽS Naše Slovensko
1 044 hlasov
29
Pavol Jusko, SME RODINA - Boris Kollár
965 hlasov
30
Dušan Hruška, ĽS Naše Slovensko
951 hlasov
31
Robert Műller, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
932 hlasov
32
Erika Reinoldová, NAJ
927 hlasov
33
Dagmar Bednáriková, SNS
855 hlasov
34
Ladislav Špánik, ĽS Naše Slovensko
762 hlasov
35
Branislav Saga, ĽS Naše Slovensko
726 hlasov
36
Marián Andel, SNS
665 hlasov
37
Miloslav Hrádek, SME RODINA - Boris Kollár
616 hlasov
38
Anton Savitský, ĽS Naše Slovensko
615 hlasov
39
Denisa Pilotto, SME RODINA - Boris Kollár
576 hlasov
40
Michal Vicáň, SME RODINA - Boris Kollár
573 hlasov
41
Daniel Kučera, SNS
548 hlasov
42
Pavol Petrovič, ŠANCA
499 hlasov
43
Danka Hevierová, SNS
498 hlasov
44
Petra Krištúfková, SME RODINA - Boris Kollár
457 hlasov
45
Štefan Zima, SNS
427 hlasov
46
Silvester Minarovič, SNS
383 hlasov
47
Patrik Riszdorfer, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
221 hlasov
48
Ondrej Noskovič, NP
205 hlasov
49
Ján Höher, NP
165 hlasov
50
Vladimír Randa, NP
101 hlasov

Volebná účasť

32,28
%
2017 1. kolo
19,90
%
2013 2. kolo
22,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,28%
2013 2. kolo 19,9%
2013 1. kolo 22,78%