vyberte rok
Bratislava - Ružinovokres Bratislava II

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Droba ZZ, OKS, SMK, NOVA, OĽaNO, SaS
24.02%
Rudolf Kusý NEKA
20.08%
Milan Ftáčnik NEKA
17.89%
Ján Mrva NEKA
14.46%
Pavol Frešo NEKA
8.48%
Daniel Krajcer SZ, Skok, Most-Híd
7.60%
Ľubomír Huďo NEKA
2.96%
Jozef Uhler NEKA
1.80%
Natália Hanulíková SZS
0.65%
Martin Jakubec NEKA
0.54%
Lukáš Parízek SNS
0.35%
Jalal Suleiman KSS
0.27%
Jozef Danko NEKA
0.26%
Andrej Trnovec SĽSAH
0.25%
Rastislav Blaško (odstúpil) NEKA
0.22%
Milan Lopašovský SMS
0.08%
Ľubomír Kolárik SZaSZO
0.07%
Marián Leinerovič NP
0.02%

Volebná účasť

32,28
%
2017 1. kolo
19,9
%
2013 2. kolo
22,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,28%
2013 2. kolo 19,9%
2013 1. kolo 22,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Pekár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6722 hlasov
2
Martin Chren, NEKA
6683 hlasov
3
Ján Buocik, NEKA
6045 hlasov
4
Martin Patoprstý, NEKA
4937 hlasov
5
Igor Adamec, NEKA
4869 hlasov
6
Marek Machata, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4449 hlasov
7
Kamil Bodnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4386 hlasov
8
Branislav Kaliský, NEKA
4384 hlasov
9
Janka Šípošová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4379 hlasov
10
Vladimír Sloboda, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3944 hlasov
11
Petra Palenčárová, NEKA
3327 hlasov
12
Lucia Štasselová, NEKA
3126 hlasov
13
Slavomír Drozd, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
3125 hlasov
14
Ľubomír Ščasný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2902 hlasov
15
Monika Kozelová, NEKA
2456 hlasov
16
Anna Reinerová, NEKA
2249 hlasov
17
Marcela Kulifajová, NEKA
2143 hlasov
18
Maroš Mačuha, NEKA
2116 hlasov
19
Sylvia Beňová, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
2075 hlasov
20
Adam Greksa, NEKA
2047 hlasov
21
Tomáš Alscher, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1943 hlasov
22
Martina Fondrková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1807 hlasov
23
Kristína Biháriová, SZSZO
1590 hlasov
24
Marián Gajdoš, #SIEŤ
1547 hlasov
25
Jozef Matúšek, NEKA
1410 hlasov
26
Natália Grausová, ĽS Naše Slovensko
1304 hlasov
27
Petra Demková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1092 hlasov
28
Roman Blanár, ĽS Naše Slovensko
1044 hlasov
29
Pavol Jusko, SME RODINA - Boris Kollár
965 hlasov
30
Dušan Hruška, ĽS Naše Slovensko
951 hlasov
31
Robert Műller, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
932 hlasov
32
Erika Reinoldová, NAJ
927 hlasov
33
Dagmar Bednáriková, SNS
855 hlasov
34
Ladislav Špánik, ĽS Naše Slovensko
762 hlasov
35
Branislav Saga, ĽS Naše Slovensko
726 hlasov
36
Marián Andel, SNS
665 hlasov
37
Miloslav Hrádek, SME RODINA - Boris Kollár
616 hlasov
38
Anton Savitský, ĽS Naše Slovensko
615 hlasov
39
Denisa Pilotto, SME RODINA - Boris Kollár
576 hlasov
40
Michal Vicáň, SME RODINA - Boris Kollár
573 hlasov
41
Daniel Kučera, SNS
548 hlasov
42
Pavol Petrovič, ŠANCA
499 hlasov
43
Danka Hevierová, SNS
498 hlasov
44
Petra Krištúfková, SME RODINA - Boris Kollár
457 hlasov
45
Štefan Zima, SNS
427 hlasov
46
Silvester Minarovič, SNS
383 hlasov
47
Patrik Riszdorfer, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
221 hlasov
48
Ondrej Noskovič, NP
205 hlasov
49
Ján Höher, NP
165 hlasov
50
Vladimír Randa, NP
101 hlasov