vyberte rok
Bratislava - Jarovceokres Bratislava V

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Uhler NEKA
51.28%
Juraj Droba ZZ, OKS, SMK, NOVA, OĽaNO, SaS
14.10%
Milan Ftáčnik NEKA
9.32%
Pavol Frešo NEKA
6.33%
Ján Mrva NEKA
5.66%
Daniel Krajcer SZ, Skok, Most-Híd
5.44%
Rudolf Kusý NEKA
5.33%
Ľubomír Huďo NEKA
1.22%
Marián Leinerovič NP
0.44%
Lukáš Parízek SNS
0.33%
Jalal Suleiman KSS
0.22%
Rastislav Blaško (odstúpil) NEKA
0.11%
Natália Hanulíková SZS
0.11%
Ľubomír Kolárik SZaSZO
0.11%
Jozef Danko NEKA
Martin Jakubec NEKA
Milan Lopašovský SMS
Andrej Trnovec SĽSAH

Volebná účasť

50,44
%
2017 1. kolo
25,44
%
2013 2. kolo
28,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,44%
2013 2. kolo 25,44%
2013 1. kolo 28,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Uhler, NEKA
663 hlasov
2
Pavel Škodler, NF
368 hlasov
3
Gabriela Ferenčáková, NF
277 hlasov
4
Peter Hochschorner, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
210 hlasov
5
Michal Borguľa, NP
197 hlasov
6
Elena Pätoprstá, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
157 hlasov
7
Marian Greksa, NEKA
136 hlasov
8
Miroslav Dragun, NEKA
128 hlasov
9
Vladimír Dolinay, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
121 hlasov
10
Miroslav Lažo, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
115 hlasov
11
Vladimír Bajan, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
107 hlasov
12
František Valášek, NP
103 hlasov
13
Roman Kollár, SZS
99 hlasov
14
Lýdia Ovečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
15
Ladislav Snopko, NF
90 hlasov
16
František Šebej, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
90 hlasov
17
Ľudmila Farkašovská, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
84 hlasov
18
Lenka Jakubčová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
19
Ján Karman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
20
Tatiana Mikušová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
21
Peter Mach, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
22
Jana Hrehorová, NEKA
66 hlasov
23
Milan Dvorský, Demokrati Slovenska
66 hlasov
24
Iveta Plšeková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
57 hlasov
25
Martin Štuk, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
26
Michal Vicáň, SME RODINA - Boris Kollár
50 hlasov
27
Juraj Kríž, MLADÁ BRATISLAVA
47 hlasov
28
Michal Radosa, NEKA
45 hlasov
29
Stela Kiššová, MLADÁ BRATISLAVA
44 hlasov
30
Ivana Antošová, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
44 hlasov
31
Libuša Kollárová, NEKA
42 hlasov
32
Pavel Chvojka, NEKA
35 hlasov
33
Martin Jóna, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
32 hlasov
34
Ladislav Nedelka, VZDOR
32 hlasov
35
Beata Novomeská, NEKA
30 hlasov
36
Rudolf Daniš, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
37
Anton Čulen, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
38
Ján Bučan, NEKA
27 hlasov
39
Maroš Krajči, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
26 hlasov
40
Ernest Huska, NF
23 hlasov
41
Eduard Demel, NEKA
23 hlasov
42
Mária Hofferová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
43
Ivan Nemček, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
44
Jozef Valo, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
45
Nina Uherčíková, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
46
Jarmila Vidová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
21 hlasov
47
Marian Chmelár, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
48
Michal Sopko, NP
20 hlasov
49
Milan Valko, NP
20 hlasov
50
Denisa Krásna, SNS
19 hlasov
51
Augustín Arnold, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
19 hlasov
52
Michal Babiar, SNS
19 hlasov
53
Oľga Paučová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
54
Ladislav Setnický, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
15 hlasov
55
Juraj Galbavý, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
56
Veronika Patrovičová, NP
13 hlasov
57
Štefan Rehák, SNS
13 hlasov
58
Dušan Kosík, NP
11 hlasov
59
Miloš Černák, SNS
10 hlasov
60
Patrik Škrášek, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
61
Štefan Škrabák, KSS
8 hlasov
62
Anton Gábor, NP
8 hlasov
63
Miroslav Kučera, NP
5 hlasov
64
Juliana Kozáková, NAJ
2 hlasov