vyberte rok
Boťanyokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
64.54%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
20.21%
Róbert Bačinský NEKA
3.19%
Jozef Červenák RIS
3.19%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.77%
Jarmila Tkáčová SNS
1.77%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1.77%
Rudolf Botka NP
1.42%
Lukáš Sisák KSS
1.06%
Oliver Petrík JĽSS
0.71%
Jaroslav Džunko NEKA
0.35%
Jozef Bobík NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

35,47
%
2017 1. kolo
6,54
%
2013 2. kolo
9,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,47%
2013 2. kolo 6,54%
2013 1. kolo 9,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dionýz Szabó, ŠKV
225 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
131 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
130 hlasov
4
Zoltán Ilko, SMK-MKP
105 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
100 hlasov
6
Csilla Bálintová, SMK-MKP
96 hlasov
7
Peter Pandy, MOST - HÍD
80 hlasov
8
Jozef Želinský, MOST - HÍD
69 hlasov
9
István Takács, SMK-MKP
63 hlasov
10
Tibor Sáradi, SMK-MKP
61 hlasov
11
Štefan Duč, NEKA
60 hlasov
12
Jozef Horváth, MOST - HÍD
52 hlasov
13
Viktor Palko, MOST - HÍD
51 hlasov
14
Gejza Sačko, MOST - HÍD
45 hlasov
15
Ján Juhász, MOST - HÍD
35 hlasov
16
Edina Kocsisová, NEKA
33 hlasov
17
Gustáv Liszkai, SMER-SD
31 hlasov
18
Tichomír Kačo, ŠKV
30 hlasov
19
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
20
Peter Rico, MOST - HÍD
24 hlasov
21
Róbert Puci, SMER-SD
21 hlasov
22
Antónia Hrabská, ŠKV
20 hlasov
23
Radoslav Rendeš, ŠKV
20 hlasov
24
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
20 hlasov
25
Zoltán Mento, NEKA
10 hlasov
26
Július Hajdu, SMER-SD
10 hlasov
27
Rastislav Petrovič, SMER-SD
10 hlasov
28
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
8 hlasov
30
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
31
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
32
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
33
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
34
Michaela Ducárová, ŠKV
6 hlasov
35
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
36
Jana Mondiková, SMER-SD
6 hlasov
37
Marek Čižmár, NEKA
6 hlasov
38
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
39
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
40
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
41
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
42
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
43
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Milan Malý, KSS
4 hlasov
45
Gabriel Garanič, NEKA
4 hlasov
46
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
47
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
48
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
49
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
50
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
51
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
52
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
53
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
54
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
55
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
56
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
57
Marta Hrobová, ÚSVIT
3 hlasov
58
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
59
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
60
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
61
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
62
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
63
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
64
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
65
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
66
Alexander Kis-Géczi, NAJ
67
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
Peter Bielek, SNS