vyberte rok
Borováokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
69.57%
Tibor Mikuš NEKA
28.70%
József Berényi SMK
0.87%
Márius Novák NP
0.87%
Jaroslav Cehlárik NEKA
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

32,14
%
2017 1. kolo
18,6
%
2013 2. kolo
15,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,14%
2013 2. kolo 18,6%
2013 1. kolo 15,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Púčik, SMER-SD
46 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
4
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Matej Lančarič, NEKA
20 hlasov
7
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
Jozef Klokner, NEKA
16 hlasov
10
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
11
Marek Neštický, NEKA
16 hlasov
12
Augustín Hambálek, SMER-SD
14 hlasov
13
Tibor Pekarčík, NEKA
14 hlasov
14
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
15
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
16
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
17
Štefan Krištofík, SMER-SD
12 hlasov
18
Július Zemko, SMER-SD
12 hlasov
19
Iveta Bakičová, NEKA
12 hlasov
20
Marta Gubrická, SMER-SD
11 hlasov
21
Jaroslav Cehlárik, NEKA
11 hlasov
22
Ľubomír Antal, SMER-SD
10 hlasov
23
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
24
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
27
Marián Galbavý, NEKA
9 hlasov
28
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Karol Zachar, SMER-SD
8 hlasov
30
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Valburga Lobotková, SMER-SD
8 hlasov
32
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
33
Jaroslav Jánoš, NEKA
8 hlasov
34
Bystrík Stanko, NEKA
8 hlasov
35
Elena Kátlovská, NEKA
8 hlasov
36
Jozef Pobiecký, NEKA
7 hlasov
37
Peter Sloboda, NEKA
7 hlasov
38
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
39
Martin Uhlík, NEKA
6 hlasov
40
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
41
Šimon Štefunko, NEKA
6 hlasov
42
Jakub Mišek, NEKA
5 hlasov
43
Peter Haščík, NEKA
5 hlasov
44
Peter Chmela, NEKA
5 hlasov
45
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
4 hlasov
46
Peter Sita, NEKA
4 hlasov
47
Peter Bartovič, MOST - HÍD
4 hlasov
48
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
49
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
50
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
3 hlasov
51
Vladimír Kozmál, SNS
3 hlasov
52
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasov
53
Pavol Gabriška, DOST
3 hlasov
54
Zuzana Frišová, DOST
3 hlasov
55
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
56
Marcel Behro, NEKA
2 hlasov
57
Juraj Novota, NEKA
2 hlasov
58
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
2 hlasov
59
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
60
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasov
61
Juraj Janček, DOMA DOBRE
1 hlasov
62
Jozef Koricina, NEKA
1 hlasov
63
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
1 hlasov
64
Martin Ostrovský, SNS
1 hlasov
65
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlasov
66
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov
67
Norbert Halász, NEKA
68
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
69
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...