vyberte rok
Boľkovceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
44.32%
Marian Kotleba ĽSNS
31.89%
Pavel Greksa NEKA
5.95%
Igor Kašper NEKA
5.95%
Martin Juhaniak NEKA
2.70%
Jozef Šimko NEKA
2.70%
Milan Urbáni SMS
2.70%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.08%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.08%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.54%
Znenek Očovan NAJ
0.54%
Alena Piovarčiová NP
0.54%
Miroslav Gálik NAS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

36,09
%
2017 1. kolo
20,74
%
2013 2. kolo
18,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,09%
2013 2. kolo 20,74%
2013 1. kolo 18,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Baculík, NEKA
47 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
47 hlasov
3
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
37 hlasov
4
Attila Agócs, MOST - HÍD
32 hlasov
5
Pavel Greksa, NEKA
32 hlasov
6
Juraj Pelč, NEKA
29 hlasov
7
Rudolf Slivka, SNS
27 hlasov
8
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
9
Jana Haláková, SMER-SD
24 hlasov
10
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
11
Ján Mičuda, SMER-SD
21 hlasov
12
Pavol Križo, SNS
20 hlasov
13
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
18 hlasov
14
Péter Csúsz, SMK-MKP
15 hlasov
15
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
Denisa Nincová, NEKA
13 hlasov
17
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
13 hlasov
18
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
19
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
20
Lukáš Čavoj, NEKA
11 hlasov
21
Karol Ferencz, MOST - HÍD
11 hlasov
22
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
23
Tibor Tóth, MOST - HÍD
11 hlasov
24
Péter György, SMK-MKP
9 hlasov
25
Lucia Kašiarová, KSS
9 hlasov
26
Ján Svoreň, KSS
8 hlasov
27
Štefan Kertész, MOST - HÍD
7 hlasov
28
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
7 hlasov
30
László Kerekes, SMK-MKP
6 hlasov
31
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
32
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
33
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
34
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
35
Milan Alberti, NEKA
3 hlasov
36
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
37
Zoltán Balog, NEKA
2 hlasov
38
Július Čipčala, SRK
2 hlasov
39
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
40
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
41
István Mázik, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
42
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
43
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
44
Jozef Bari, SRK
1 hlasov